Paypal

plam4oo каза:
Някой миже ли да ми каже от коя банка трябва да ми е картата, защото две опитах до сега и нестава, на ccb и dsk?
важно е е от коя банка , а каква е картата - с виза електрон нещо не стаа
 
Така аз се блъсках много доката разбера кое вурши работа.Пробвах с междонародната виса електрон на дск и не става един приятел пробва с някаква друга електрон и пак не стане други казват че ставало, много е относително и не мога да разбера как едни ги приема други не при положене че всички са междонародни.Така в краина сметка аз си направих от раифаизен виса класик междонародна която за момента е най безпроблемна но при вавеждането на един код които трябвало да пристигне при онлине банкирането ти кадето гледаш какви са движенията по картата , ако не то чакаш писмото което пращат всеки месец , та аз избурзах и недочетох написах друк код и ми блокираха картата писах им писмо ама нема прошка.Та трябва да внимавате да не правите грешки като мене ,а другата карта която вурши работа е на новата уни кредит булбанк която също предлага дебитна виса класик но тази банка е скъпичка по незнаини причини и има мн високи комисионни и тн. и не я препоручвам.Така че ако ще се захващате с паи пал раифаизен за момента е най добрият вариянт.
 
plam4oo , аз съм с ПИБ Виза класик и нямам проблеми. Визата електрон не я харесват много, имам и такава ама с нея не стана , а от същата банка.
Успех :wink:

п.с Доволен съм и от банката като обслужване.
 
Има и друг проблем.Много хора отиват в банката да си направят някаква карта само за ПП.Само,че в банката няма кой да им каже ,че за да си активирате картата трябва да внесете някаква сума.Нали все пак много от нас очакват кинти от нета и нямат никакво намерение да слагат каквто и да било пари в картата :wink: .Като не е активиратана картата ПП не я приема.
 
E-Business каза:
Ivailo каза:
Как да не става с виза електрон?Моята си е точно такава от ЦКБ и си ми дават парите без проблем..

НЕ ВЯРВАМ

Имам 3 дебитни в ЦКБ, това са им експандетите, от този момент нататък, какви други причини имаш да не вярваш....
 
FERRARIST каза:
E-Business каза:
Ivailo каза:
Как да не става с виза електрон?Моята си е точно такава от ЦКБ и си ми дават парите без проблем..

НЕ ВЯРВАМ

Имам 3 дебитни в ЦКБ, това са им експандетите, от този момент нататък, какви други причини имаш да не вярваш....

Продължавам да не вярвам. И аз си регнах Visa Електрон. После като дойде ред да прехвърля пари от Пей Пал в картата и ми каза : Приемаме само карти с логото на Visa. Отидох пак в банката и си направих Гарантирана Виза ( не електрон) и всичко е ок.

После реших да пробвам тази виза електрон в MoneyBookers и отговора беше че номера ми не съответства на Виза карта. Никой никъде за нищо ги няма Виза Електроните. Няма такава карта
 
А тези карти от епаспорт ? те могат ли да се ползват за PP ?
 
E-Business каза:
FERRARIST каза:
E-Business каза:
Ivailo каза:
Как да не става с виза електрон?Моята си е точно такава от ЦКБ и си ми дават парите без проблем..

НЕ ВЯРВАМ

Имам 3 дебитни в ЦКБ, това са им експандетите, от този момент нататък, какви други причини имаш да не вярваш....

Продължавам да не вярвам. И аз си регнах Visa Електрон. После като дойде ред да прехвърля пари от Пей Пал в картата и ми каза : Приемаме само карти с логото на Visa. Отидох пак в банката и си направих Гарантирана Виза ( не електрон) и всичко е ок.

После реших да пробвам тази виза електрон в MoneyBookers и отговора беше че номера ми не съответства на Виза карта. Никой никъде за нищо ги няма Виза Електроните. Няма такава карта
Бих ти направил шот на транзакцията от ПП към ЦКБ, но трябва да си играя да скривам това онова - ако ти покажа такава от Прокредитбанк ще повярваш ли.....или в РФЗБ - по няколко....дебитни....Електрони....
 
FERRARIST каза:
Става дума за пращане на пари от ПейПал към картата нали така? Няма нужда да показваш. Кажи че става. Може и да става вече щом казваш. Нормално е едно по едно да отпадат орграниченията за лимити за Българи. Преди 4-5 месеца като го правих не ставаше.
 
Тъпо малко въпросче

Някои от вас досега правил ли е транзакции на картата си използвайки PayPal. Аз имам кредитна карта на банка ДСК и регистрирането ми в PayPal мина без проблем. Проблемът обаче дойде когато направих първия си withdraw към картата. Вече минаха 10 бизнес дена и още нищо в кредитната ми карта..

Аз съм от Варна и днес скокнах до финансовия център на банка ДСК и хайде да ви поразсмея малко, ТЕ НЕ СА ЧУВАЛИ за PayPal. След дълги обяснения и свалки :lol: се стигна до заключението че банка ДСК все още не може да приема парични преводи до кредитните си карти по този начин. Незнам дали греша но мисля че сме в 21 век но може би в БГ сме с няколко века назад, вече не съм сигурен.

Та може ли някои да ми каже дали си е правил подобна пранзакция и ако е станало каква банка е използвал.

п.с. довечера имам среща с една от ДСК-то :lol:
 
Аз днес пуснах поискване за изтегляне (withdrawal) на пари от PayPal към кредитната ми карта в ПИБ. Ще пиша да кажа какво е станало.
 

Горе