Pin Code за потвърждаване на акунт в adsense

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте, изискал съм Пин кода който потвърждава регистрацията в adsense все още го няма. Казват, че е бил изпратен по пощата, но от 22 август когато е регистриран и одобрен акаунта, все още не съм получил този ПИН КОД.

Кога мога да го очаквам, и дали има някакъв проблем.
 
От: Pin Code за потвърждаване на акунт в adsense

Вече не си спомням, ама пин кода не се ли изпращаше при достигане на 10 евро в акаунта? Не при одобрението. Иначе като мине крайния срок ще ти светне бутона да си поръчаш нов, а междувременно най-вероятно ще ти пристигне първия.
 
Кода ще ти пратят, когато направиш 10 евра. Там ще се появи на коя дата е изпратено писмото. После го чакай след около 2 месеца.
 
От: Pin Code за потвърждаване на акунт в adsense

Малии, ама те действат много експедитивно.
Най-отгоре на червен фон в профила ми пише Понастоящем плащанията Ви са задържани. За освобождаването им е необходима реакция от Ваша страна. https://www.google.com/adsense/v3/app#paymentsОще подробности.
И като събрани дивиденти са :
4,61 € Последният месец
5,66 € Досега през този месец

Това означава, че съм надьвърлил границата от 10 евро .

Значи да очаквам да ми напишат кога ще очаквам кода.
Мерси за отговорите, пичове. :)
 
От: Pin Code за потвърждаване на акунт в adsense

При положение,че ми пише "Молбата Ви все още се преглежда. Докато профилът Ви не бъде одобрен изцяло, ще виждате само фона на уеб страницата си вместо реклами на живо. Научете повече." когато си влезан в адсенс акаунта какво трябва да правя,защото вече 20 дни чакам одобрение.На e-maila ми бяха изпратили писмо за удостоверяване на e-mail адрес.Четох,че обикновено на 3-я ден одобряват сайта Adsense,но странно защо аз чакам вече 20 дни...
 
От: Pin Code за потвърждаване на акунт в adsense

Може да си провериш адреса дали нещо не може да се обърка там. Примерно "en. B" може да го прочетат като вход В и като вход Б или като вход 3 и т.н. По принцип бавно пристигат тези писма
 
От: Pin Code за потвърждаване на акунт в adsense

При мен пристигна пина за около 45 дни в пощата листче с google отгоре.
 

Горе