Купувам: Pinterest профил

partytime

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, трябва ми пинтерест профил с 50к + последователи но истински а не пълен с купени фалшиви профили за последователи. Чакам оферти благодаря
Едит: за предпочитание са профили с дъски на хубави места, придира, гори , планини , морета и тнт от този род глупости ;)
 
При снимките и картините, за разлика от думите, e доста по-трудно с глупости да направиш 50к истински последователи, ама нейсе.
 
Последователите не са важен фактор в пинтерест, дъските също. Гледаш monthly viewers на профила.
 
Последователите не са важен фактор в пинтерест, дъските също. Гледаш monthly viewers на профила.
Да питам нещо аз :)
предлагат ми покана в няколко дъски, като всяка от тях с над 30к последователи за 20лв. Собственика на дъските е с 10m+ monthly viewers. това означава ли че неговите дъски имат потенциал или е някаква измама ?
 
Пусни урл да видим, така наизуст нищо не може да се каже. Имай на предвид, че рийча на груповите дъски отдавна е силно орязан, както при фейсбук страниците. Въобще стратегията на всички тези социални платформи е една и съща - първо дават аванта с висок органичен рийч да зарибят хората, после го режат и ги пускат по пързалката с платените реклами.
 

Горе