Продава се: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

istani123

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
сайт за видео

темата вече не е актуална
 
Последно редактирано:
От: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

Съжалявам за спама, но се чудя дали не може в този форум да се оставят хората да си правят сделките, като аз купувам нещо искам да мога за 20 минути да разбера за какво става въпрос и устройва ли ме, а не да чета само как се правят бързи 6к лева....
 
От: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

Авторът май е сложил една нула повече в цената.
 
От: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

Аз ли само мисля , че всеки има право сам да си определя цената на собствения сайт ? Като ви е скъпо - не купувате и толкова. И аз искам да струва 10 лева ама не е толкова.... сайта изглежда добре. Успех с продажбата.
 
От: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

Къде някой да му определя цена?
Аз ли само мисля , че всеки има право сам да си определя цената на собствения сайт ? Като ви е скъпо - не купувате и толкова. И аз искам да струва 10 лева ама не е толкова.... сайта изглежда добре. Успех с продажбата.
 
От: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

Къде някой да му определя цена?

Правят му се забележки , че струвал 6000 . И това хора дето нямат ни най-малко намерение за покупка - просто си чешат езиците.
 
От: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

Отказвам се от тва което правя сега и почвам да купувам измислени домейни и да слагам върху тях щаблони. Като гледам във форума явно има много платежоспособни и глупави потребители, щом има такова предлагане, значи все някой купува...
Единствено не знам, примерно сайтове като Flippa не посещавате ли... Тез цени на фона на това, което се предлага кат продукт ми се виждат направо космически...Дори мега тъп американец не би се навил на подобно нещо....Не знам...
Просто извинявайте, ама за Българския пазар 6 бона за сайт ми се вижда като...де да знам...заплатите на някой хора за една година и нагоре...
О и трафик няма :shock::shock::shock: За такъв сайт във флипа не повече от $150
 
От: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

150?????????? Ако тоя сайт се продаде за 150 долара във флипа си сменям амплоато на търговец на тъпи сайтове.
 
От: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

На мен лично сайта ми харесва. Супер е направена темата, интересно изглежда, готини клипчета. Ако не ме лъже паметта сайта има и блог система, която може да донесе добър трафик.
Имам същата тема, и е доста добра и функционална.

Автора само малко е прекалил с цената според мен. :)

Успех с продажбата.
 
От: pobeditel.bg - сайт за футболни видео репортажи

И на мен ми харесва сайта. Темата е много готина, едно хубаво лого ако се сложи ще е добре. Работата е там, че надали тоя сайт ще изкара някога 6 бона.
 

Горе