Popcash.net - монетизиране на импресии

djingibi

Member
В тази тема ще Ви запозная с рекламната мрежа Popcash.net(Реферален линк). Плащат на импресии. При клик се отваря pop-under страница. Отваря се веднъж на 24 часа. Цената на импресиите е различна според държавата на посетителя. Чуждестранният трафик се заплаща по-добре. Приемат всякакви сайтове на всякакви езици. Подвърждението на домейните става много бързо, до 1-2 часа през седмицата и до 12 часа през почивните дни. Статистиката с импресиите се обновява на около час.
Минималната сума за изплащане е 10$. Плащат през PayPal, Paxum или Payza. Плащанията се извършват през седмицата обикновено до 48 часа, като максималният срок е до 7 дни. Ако имате други въпроси питайте в темата.
 
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

Цените изцяло зависят от държавата на посетителите. В панела има детайлна статистика затова от коя държава колко импресии има и каква е цената. Ползвам ги от много скоро. Вчера за 1000 импресии съм имал 0.50$, днес за същия брой е около 0.90$ (български сайт с 85% бг трафик).
Работят със всякакви сайтове на всякакви езици. Рекламите са като тези от Adcash. Направи ми впречатление, че не отчитат правилно импресиите, както е при Adonly.
 
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

С адсенс има ли проблем да се ползва, ако няма ще пробвам на един сайта с главно хамерикански трафик и ще споделя кви пари дават на 1 к импресии
 
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

Am I allowed to use Google Adsense and PopCash on the same page?
Yes. Google Adsense allow publishers to place up to 3 popunder windows per site with their ads. For more information please access Google Adsense Terms Of Service.

Източник: http://popcash.net/faq.php
 
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

Какво значи "Не отчитат правилно импресиите"?
Колко импресии прави сайта, за да отчетат те 1000?
На БГ сайт ли си разположил рекламите им?
Благодаря.
 
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

Само попъп ли дават. И как изскача всмисъл на един потребител по веднъж ли? Да го пробвам.
 
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

Popcash.net - много злеее, не ги препоръчвам, грешни статистики, не плащат и още ред причини
 
Последно редактирано:
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

Разочорован съм от тях. Отчитат не повече от 20% от импресиите. Не съм стигнал до минумума от 10$, за да мога да кажат дали плащат, но щом колегата azsum е писал, че не плащат значи е така.
 
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

много е трудно да се намери ад мрежа която да плаща добре, за всички мрежи първо трябва да имаш трафик, за да ти обърнат внимание, трябва да преговаряш с ад байрите за цени и т.н, трябва да ти тестват трафика 2 седмици или месец, трябва да се разбереш дали на ревшер или фиксед ще ти плащат и т.н и чак след втория месец може да се усети нещо, трябва да ги следиш, че лъжат с импресии кликове и т.н, много е трудно ,трябва да имаш много трафик, да са зависими от теб иначе малките ги ебават
 
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

NOD-а ми пищи на умряло на някои изскачащи прозорци и блокира достъпа и съответно не показва реклама. Веднага ги разкарах. Най-много да изгубя редовни посетители.
 
От: Popcash.net - монетизиране на импресии

Те тея само с поп-ъп. Да не казвам къде да си ги заврат тея изскачащи истории. Само гонят посетителя.
 

Горе