PPC vs. SEO 2012

Sash888

Active Member
Много добра инфографика и не се сдържах да и набия един линк.

Повечето са я видели, но в тая навалица може и да има пропуснали.

После що хвърчали магазини на не знам коя си страница....

Аре, джобете се. :wink:

Ама той Кътсов си го каза. Ще им резна зелките скоро и на инфографиките, ъхъъъъм.

:twisted:

google-ads.png
 
Последно редактирано от модератор:
От: PPC vs. SEO 2012

Така е, така е. Не споря.

Слагам го като ориентир просто.
 
имаш репче :) собавих я при нас идеята на инфографиката е да им сложиш линкче и да я ползваш в някой сайт даже под нея има хтмл код за за вграждане :)

иначе ще се съглася с алън зависи от нишата...

макар че последните ъпдейти насочиха доста уебмастъри който не могат да си извадят сайтовете към ппц
 
От: Re: PPC vs. SEO 2012

макар че последните ъпдейти насочиха доста уебмастъри който не могат да си извадят сайтовете към ппц

:) За онлайн магазини става, но за сайтове които имат за цел да си вадят пари с продажба на реклами не. :)
 
От: PPC vs. SEO 2012

Съчетание между двете е най-добро според мен.
Примерно продаваш коли нова марка, която никой не я чувал. Прави добра PPC кампания, за да има посетители. И оптимизираш сайтове, които да те водят към пълноценна и качествена информация да възхвалява колата дори и да е китайска.

Примерно сега нашумялата Made in Ловече. Може да има кампания Купи си нова кола евтина PPC и се оптимизира на ключова дума great wall. Така виждат хората продукта и търсят информация за него ....

Простата PPC кампания върши около 30% от работата, повечето хора вече преди да купят нещо търсят информация за продукта, услугата и прочие, а къде я търсят ... то е ясно в гооглет. За ефективни продажби съчетание и на двата модела.
 
От: PPC vs. SEO 2012

Много добре се е получило!

Мерси, мерси :beer:

alabam4eto, да абсолютно. Има такива кампании, точно за автомобили и то много успешни.
В БГ нета не съм обръщал внимание.
 

Горе