PR Update - започна вчера

Sammy

Well-Known Member
ПР ъпдейта започна вчера или поне при мен се усети за първи път вчера, както и при още няколко човека от уебмастербг темата:
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=4484 Засега при мен резултатите не са хубави... мисля че гугъл ще наказва още за по-предишния ъпдейт...
 
Последно редактирано от модератор:
От: PR Update - започна вчера

при мен също има спадове в няколко сайта
 
Последно редактирано:
От: PR Update - започна вчера

При мен два сайта с ПР 0 стават с по ПР2 и ПР3. А един с ПР3 си запазва пр-а :p
 
От: PR Update - започна вчера

Имам една положителна промяна - от 0 до 2 . Това, за което ме е яд най-много е че блога за Левски губи 1 точка и от 4 пада на 3 ..
Изненадата при мен идва с блога на Music Idol 3 - от 0 до 4 :D :D :D
 
От: PR Update - започна вчера

Бреее до вчера бях ПР 0 и се вайках а сега съм лепнал ПР 3 :) Да са живи и здрави :D
 
От: PR Update - започна вчера

Никак не са добри резултатите на самите сайтове при мен, но поне е раздал ПР на много вътрешни страници (на някои места по-голям, отколкото на началните).
 
От: PR Update - започна вчера

При мене сайт на над година падна на ПР 2 при положение че беше добавен в няколко диретори …
 
От: PR Update - започна вчера

Аз разлики не наблюдавам. Иначе очаквах PR4, но какво да го правиш Google. При следващия update ще трябва да ми даде директно PR5 (много се изхвърлям нещо).
 
От: PR Update - започна вчера

И аз мръднах малко на горе:D Един блог които направих преди месец и нещо все още си стои N/A пък има сумати линкове:shock:
 
От: PR Update - започна вчера

При мен промяна няма в PR (освен падането на един блог от 2 на 1), но ми се покачиха двойно посетителите (това наблюдавам от 2 дена) в двата магазина :). Дано се задържи тенденцията...
 
От: PR Update - започна вчера

Някой да е забелязал промени по сайтовете си: на един от моите преди тази индексация беше пр 3 падна на 2 а днес виждам, че съм на пр 4. Явно Г. пак пипа нещо

за сега не съм забелязал промяна по някой от другите си сайтове
 
От: PR Update - започна вчера

Един от сайтовете при "официалния ъпдейт" лепна 3-ка от 0, седмица по-късно стана 2 и сега пак е 3. :D
 
От: PR Update - започна вчера

Един от 0 стана 2, после наскоро 3... Друг от 3 стана 2, после пак 3. Какво става, не знам.
 
От: PR Update - започна вчера

тия явно хептен са изперкали, още един с промяна 2 единици нагоре
 

Горе