Продава се: Pratki.bg

deepdoff

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, продава се уеб сайтът www.pratki.bg домейна е регистриран 2016 г. От тогава има разположена страница с която бързо може да се проследяват пратки от различни куриери.
Сайтът никога не е рекламиран никъде и съответно от името си в търсачките излиза на добри позиции при търсене за проследяване на пратка от какъвто и да е куриер.
Сайтът има около 50-150 посещения дневно само органичен трафик най вече Google.
Домейнът може да се използва за всичко свързано с пратки.
Не е слаган Google Adsense.

Цена: 2 500 лв.
 
Нищо лично, но кое от сайта струва 2500? Това, че прави редирект към сайтовете на куриерите или някоя картинка?
 
Домейна Колега. Този домейн съм го закупил 3к + пари като беше с друга цел но така остана. В днешно време хубавите домейни са скъпи.
 
Домейна Колега. Този домейн съм го закупил 3к + пари като беше с друга цел но така остана. В днешно време хубавите домейни са скъпи.

Ами кажи продавам домейна сайта е за пълнеж. А освен, че е кратък не е умрял от хубост.
 
Кефи ме идеята, но много са му парите.

Виждам, че си платил 3к за домейна, но за съжаление това няма никакво значние :(

Акаунт бутона не работи.

Успех с продажбата.
 
Кефи ме идеята, но много са му парите.

Виждам, че си платил 3к за домейна, но за съжаление това няма никакво значние :(

Акаунт бутона не работи.

Успех с продажбата.
Като цяло си е без пари, аз не хваля системата която е на него тя е сложено за да зарежда просто домейна нещо. Но реално има по 100-150 вече от 2 месеца уникални посещения само от Google при търсене за проследяване на пратка от която и да е куриерска фирма сайта се показва. Идеята за този домейн е мащабна, може да се използва за куриерска фирма или за създаване на пратки онлайн. Така че аз смятам че дори струва много повече. Но продажбата ще отпадне и ще бъде създаден мащабен проект.
Поздрави
 
Не че се заяждам, ама кое му е мащабното? Мащабен е shipment.com
Твоят домейн е на български, изписан на латиница. Което го прави подходящ САМО за България. Нищо мащабно, грандиозно и т.н.
Направи разлика между твоя домейн и домейна на speedy например. Аз правя разлика.
 
Не че се заяждам, ама кое му е мащабното? Мащабен е shipment.com
Твоят домейн е на български, изписан на латиница. Което го прави подходящ САМО за България. Нищо мащабно, грандиозно и т.н.
Направи разлика между твоя домейн и домейна на speedy например. Аз правя разлика.
Естествено че само за България може да се използва, имаше разрешение да се прави мащабна платформа от голяма Българска куриерска фирма но нещата се промениха, за бъдеще до една година ако не си забравил зареди сайта и ако темата още съществува дай мнение :)
 

Горе