Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Предполагам, че има предвид форума на БГ-мамите.
Поздравявам ви за постигнатия успех до тук! Респект! Дерзайте и бъдете здрави!
Лично на мен форума неусетно ми допадна за доста кратко време. Най-много ме спечели това, че няма налагането на мнения тенденциозно. За същото, което говорите по-горе. Никога не съм имал скрупули тук да си изразя мнение и отношение, въпреки че съм от новите потребители.
Друго, което много ми харесва е това, че политическите теми са отделени в отделна секция и не досаждат на потребителите. Въпреки, че някои се опитват да политизират и основните форуми, но като цяло хигиената е добра. Ако искам да попсувам политици на воля, винаги мога да пиша там, без да си мисля, че нарушавам добрия тон във важните секции. Друго, което ми харесва е, че темите се местят адекватно и бързо, това създава впечатление за качествен контрол.
Рядко ме спечелва някой форум, а факта, че тук се задържах, лично за мен е доста показателен.
Искрено се надявам 2015-та да ви донесе поне още толкова потребители, а и бизнеса в държавата да се пораздвижи от което всички ще спечелим!
 
Благодаря за хубавите думи. И силно се надявам и вярвам, че това ще се задържи така. И дано през тази 2015-та година. Стараем се всичко да е тип топ тук. Все пак хората тук се занимават с изкарване на пари онлайн, а не с дрънкане на глупости. Това по една или друга причина ни кара да се чувстваме отговорни не само към себе си, но и към останалите потребители на форума. ;) Много се радвам, че си част от нас, а като гледам сме хванали човек, който наистина знае къде да се подвизава. Доста силни думи и мерси още веднъж за тях. За нас означават много. :) Всяка нова идея или предложения за развитие и обогатяване на форума е добре дошла и ще се радваме да продължаваме все така с ваша помощ. :)

Надявам се тази година да е в пъти по-силна от предишната и всяка друга изминала. Дано ударим 30К потребителя тази година.

Имаме една тема: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com. Който има възможност и желание, може да ни хелпне да покажем, че има и едно място в бг, и не само, където се събираме готини хора и си говорим готини неща. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Предполагам, че има предвид форума на БГ-мамите.
...
Само потвърждаваш, че е всеобща болест.
Можеше да стане БгТатко, по едно време така му и викахме.
Сега е мини-продавалник.
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Само потвърждаваш, че е всеобща болест.
Можеше да стане БгТатко, по едно време така му и викахме.
Сега е мини-продавалник.

Близо, близо, викаш. :) Абе има си и хора и хора, и ако читави хора управляват едно местенце, то обикновено си върви добре. Ама ако са някакви комплексари, то на никъде няма да тръгне. Ще върви, ама не съвсем. ;)
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Близо, близо, викаш. :) Абе има си и хора и хора, и ако читави хора управляват едно местенце, то обикновено си върви добре. Ама ако са някакви комплексари, то на никъде няма да тръгне. Ще върви, ама не съвсем. ;)
Абе дори собственикът си направи нов форум, смятай за какво става на въпрос!
 
Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Абе дори собственикът си направи нов форум, смятай за какво става на въпрос!
Ама той го е продал или....как така е позволил ня някаква банда модераторчета да превърнат форума в такъв...да бягат хора. ;)

Ще видим. Много хора си мислят, че управлението и воденето на форум е лесна работа и върви от само себе си. Не е. Особено когато имаш много хора в него. Външната модерация не винаги добра идея. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Ама той го е продал ...
Предполагам. Един от модераторите, де живеят в него - стана администратор.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Предполагам. Един от модераторите, де живеят в него - стана администратор.

Аха, да класика, за което не получава нищо и реално не му пука. :) А това с традициите и не знам си какво...не се получава много много тук. ;)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Предполагам, че го купи, за да си избива комплексите. Това исках да кажа.
 
Нямаше ли да е по-добре да отиде на психотерапия, малко по-евтино ще му излезе, ако има "не изостава". :) Не е истина какви хора и животи има в този свят. Хубаво е, че не ни трябва да знаем, защото не са добър пример. ;)

Нищо, да си пожелаем тази година още 10 000 и повече. :)
 
От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Нямаше ли да е по-добре да отиде на психотерапия, малко по-евтино ще му излезе, ако има "не изостава". :) Не е истина какви хора и животи има в този свят. Хубаво е, че не ни трябва да знаем, защото не са добър пример. ;)

Нищо, да си пожелаем тази година още 10 000 и повече. :)
Живее в Ню Йорк, няма да му е по-евтино.
 
Re: От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Живее в Ню Йорк, няма да му е по-евтино.
Аа, ясно. :) Супер, в Ню Йорк контролира форума. Да не го намерят. ;)

@mackata, @STRATEGA, благодаря много за пожеланията. :)
 

Горе