Predpriemach.com във FaceBook

Blinky

Owner
Здравейте, хора. Имам честа да ви спомена че има създадена група на форума във FaseBook и там всеки който има акаут може да се запише към нея. Ще бъдат публикувани интресни неща и новости от това което селектираме като най-важното.

Може да се намери чрез търсене на: Predpriemach.com - Webmaster Forum. Всеки член от форума автоматично ще бъде направин модератор на групата, така може да се "похвали" на свойте приятели с какво се занимава и че web 2.0 е не само термин за него, а част от ежедневието му.

Групата е отворена за всеки, който иска да се присъедини. Ще бъдеме също така благодарни ако излползвате invite линка, за да поканите хора в нея.

Благодаря ви за вниманието. Очаквам вашите коментари и анализи, както казваше проф. Вучков :)
 
От: Predpriemach.com във FaceBook

След правилно въведените ми данни за регистрация ми излезе този надпис.
You are ineligible to register for Facebook.

Сега на мястото за регистрация този надпис ми е перманентен. Имайте предвид, че това е първото ми влизане във Facebook.Малко не си пасва с надписа им It's free and anyone can join.....
 
От: Predpriemach.com във FaceBook

днеска бате имат проблеми фейсбука , затуй нещо цял ден им куца системата
 
И аз се записах към групата.
Еми добре си ни дошъл тогава. :) Групата е повече за брандинг и комуникация с потебителите и, колкото за развиване на информация там. Всеки с профил там, малко или много е част от някоя група, защо да не и от на форума. Все пак сме се виждали и познаваме отчасти, нали. А ако не, и там може да го напражим. :) Продължавайте....web 2.0 към web 2.0 :)
 
От: Predpriemach.com във FaceBook

днеска си кисна нещо във facebook и по едно време гледам покана от предприемач.. a там нито сам с този ник нито имената ми знаете ... Как ме намерихте бе изроди :D


п.п .. предполагам по мейла ? :/
 

Горе