predpriemach.com в BG top 100 на Alexa

takamato

Active Member
Predpriemach.com влезе в топ 100 сайтовете, които се посещават от България!
Класацията е на принцеса Alexa , можете да видите подробностите тук.
Ето и снимка на събитието!
predp.jpg

Честито!
 
От: predpriemach.com в BG top 100 на Alexa

и остават около 50 души до 5к members
Да, и това е истина :) Дано скоро ги удариме, предполагам до края на другата седмица. Ама и качествени да идват тук и да се развиваме, а? :)
 
От: predpriemach.com в BG top 100 на Alexa

браво! искам и аз... :) поне за ден... шегата настрана, това е много добра тенденция ... да се взима от дир-а и гбг-то и другите "големи" за сметка на малките... много укаражаващо постижение, поздрави от сърце
 
От: predpriemach.com в BG top 100 на Alexa

Да, форума набира доста скорост и това се забелязва и по хората, които стават членове всеки ден. Дано ставаме и по-големи, защото най-малкото искам всеки друг форум или група да може да си помага и да бъде толерантен към другия, така както сме ние тук. Рядкост е в Бг това, защото така е по-лесно за всеки, а не трябва да се толерира. ;) Както казах, тук Вие сте основния мускул.

@ harkon, да бате, малко съм се превъзбудил. :)
 
От: predpriemach.com в BG top 100 на Alexa

Расте,но не старее:)
 
От: predpriemach.com в BG top 100 на Alexa

аз го гледам оттук че е на 44-то място (веднага след Гепиме)
ама не гледам от БГ дали не е от това разликата
 
тя играе нон стоп статистиката :) просто на много саитове за гнералната публика посещаемоста им е паднала по драстично с топлото време отколкото при нас :) топ 50 си е постижение от бг сайтовете :) Мерис на всички и си знаите форума е от вас за вас ние само се опитваме да го направим по добър :)
 
От: predpriemach.com в BG top 100 на Alexa

това цифрите нищо не ми говорят ама това че форумът е РЕДОМ ДО ГЕПИ-то еее машалла! ашколсун! не знаех че в БГ има повече оптимизатори отколкото мераклии за чужди булки! направо съм шашардисан!
 
то всъшност не е точно така тя статистиката е на база тримесечна графика ние имахме доста сериозна спица в посещаемоста покраи електроното проеброяване и сега още влия на резултата а с топлото време на гепиме би трябвало да им се е свила посещаемоста щото пичките са навънка не в интернет :) докато за сайтовете почти няма сезон, само не толкова сериозните уебмастъри няма да влизат :)

от юни някъде няма да влияе и така ще излезе по точно :)
 

Горе