PrestaShop проблем с изтриване

L.Seferinov

Member
Опитвам се да изтрия тестови продажби на Presa ,но не намирам начин. Някой има ли идея как се контролира това?
 
Има различни начини и единият от тях е с модул: https://www.dropbox.com/s/uqxqj35hec9krys/pscleaner.zip
Този модул изтрива всички поръчки до момента. Тестван е на 1.7.x и работи коректно.
Не съм го тествал за 1.6.X
Имайте едно наум, че изтриването на поръчки не се толерира от закона и си е нарушение на данъчните правила.
По добре е да анулирате поръчките, а не да ги изтривате.
 
  • Haha
Реакции: Aion
Благодаря ,nikolov42
Аз инсталирах преди месеци 1.7.5.2
Нямам анулиране а отмяна .Така и ги оставих отменени. Иначе си бях играл ,аз поръчвах други карах да поръчват и сменях статуса за да видя какво става. За първи път имам такъв сайт и не разбирам почти нищо. Мислех да направя проба и с PAY PAL модула но чакам да добавя доставка с DHL. Това последното няма да го чистя ,защото ще се плати с кр.карта.
Изтеглих и разархивирах Pscleaner, но после как да го подкарам за да почистя всичко. Впрочем имам и много примерни поръчки ,които си вървят с инсталацията просто за пример. Да ги трия ли или ги пазите? Имате ли възможност да помагате с мнението си по някои въпроси.
Благодаря за вниманието
 
Последно редактирано:
Не е нужно да го разархивираш, а от модули/Module manager/горе в дясно има бутон "качване на модули/прикачаш модула, после конфигуриране и след като се отвори конфигурирането на модула то те пита какво искаш да премахне. Елементарно е.
Щом си разархивирал модула, можеш да го качиш чрез FTP клиента. Качваш разархивираната папка в директория ...public_html/modules след което влизаш в администрацията и в модули/Module manager в търсачката търсиш модула Pscleaner и го конфигурираш от там.
Двете операции са аналогични и вършат едно и също.
Успех!
 
Не е нужно да го разархивираш, а от модули/Module manager/горе в дясно има бутон "качване на модули/прикачаш модула, после конфигуриране и след като се отвори конфигурирането на модула то те пита какво искаш да премахне. Елементарно е.
Щом си разархивирал модула, можеш да го качиш чрез FTP клиента. Качваш разархивираната папка в директория ...public_html/modules след което влизаш в администрацията и в модули/Module manager в търсачката търсиш модула Pscleaner и го конфигурираш от там.
Двете операции са аналогични и вършат едно и също.
Успех!
Благодаря много
 

Горе