Program-profit.info - измама?

Скоро ще добавя нова информация. В случая става и за закупуване на криптовалута, която не знам коя е ...
Работи се по въпроса. КАто имам нещо конкретно ще пиша.
Значи е доста добре организирано щом за 2 месеца няма нищо ново......ясно.Аз пак ще им пиша мейлче....
 
Здравейте. И аз като повечето от вас смятам, че съм измамен и че хвърлих пари на вятъра. Валутата за която ставаше въпрос е Tron (пиша го защото някой беше питал). Веднага щом се регистрирах и аз не разбрах какво количество крипто валута съм получил и им писах. Те почнаха да увъртат, но така и не стигнах до отговор. Изчаках малко и им писах че искам да си обърна ваучерите, които не знаех изобщо в какъв размер са, в реална валута. Веднага след като видях каквкакви документи искат да им пращам се усъмних. Писах им за документация за защита на личните данни. И те ми отговориха по следният начин "Уважаеми Г-н ...
Информацията, необходима за прилагането на талона, е резултат от необходимостта от спазване на основните международни процедури. Първият е КИК (познавате своя клиент) - запознайте се с клиента си, а другият се противопоставя на изпирането на пари (AML) - противодействие на прането на пари.
Всяка финансова институция е длъжна да следва тези процедури, което е гаранция както за нея, така и за нейните клиенти.
Удовлетворението на нашите клиенти е нашата първостепенна стойност, затова Ви препоръчваме да се свържете с нас, за да изясните всички ваши запитвания.". Все още нищо не съм пращал защото си мисля, че е тотална измама и съм готов да помогна с каквото мога на хората които ще изкарат истината наяве.
 
Вие пазите ли си документите?
view
 
идеята е да може да се проследи от кой е изпратено
Ако имате официален документ, може една проверка да им пуснете към вписаното лице в него. КЗП ще им Зе зарадват много. Такива дори не е нужно да им отделяш много време, щото от километри смърди на гнило. Друг е въпроса, че ако е някой по отворен, големи подигравки ще отнесете.... баламско си е, както и да го погледне човек. ;)
 
Ако искате утре мога да мина през speedy и да видя мога ли да изкопча кой е подателя. Ако това е което трябва да се направи?
 
Ако искате утре мога да мина през speedy и да видя мога ли да изкопча кой е подателя. Ако това е което трябва да се направи?
Да, добре е да го има. И да се вижда колко пари са дадени, за да се сезира прокуратурата и ГДБОП.
 
Написан е кода за ваучера. Уж са 1440 Trx и ми изписва само че ваучера е валиден в платформата но нищо друго непише. Ще потърся и аз бележката от Speedy.
 
Сега намерих лист към ваучера и пише подателя.
Archoa Investmeents Limited
Cedar Hill Crest, Villa
Kingstown
Saint Vincent and the Grenadines
 
Сега намерих лист към ваучера и пише подателя.
Archoa Investmeents Limited
Cedar Hill Crest, Villa
Kingstown
Saint Vincent and the Grenadines
А то Спиди?
 
Да, от Спиди. Незнам къде са бележките за съжаление.. Обърнах всичко но ги няма.
Важното е да се вижда, че са дадени парите
 

Горе