Range Rover Sport 272 hp

Kelly

New Member
Колеги, я дайте мнение за тази джипка харесал съм една от 2007 и една от 2009.
Проблеми ?
Хубави страни ?
Разходи?
И т.н
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Препоръчвам ти да извикаш момчетата от www.ogledi.com да я погледнат обстойно, а не да купуваш кола на сляпо...

Цената за преглед зависи от автомобила, вида на прегледа, който желаете- пълен или бърз, броя на автомобилите, които искате да прегледаме. Цената варира между 30 и 100лв.
Очаквах някакви космически суми, наистина си струва да се ползват
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Ние с годеницата ми си купихме Хонда Джаз благодарение на тях. Вярно че ги измъчихме, докато ни намерят читава кола...
Последната на която се спряхме имаше дребни забележки и момчетата направиха пазарлък с шефа на автокъщата, благодарение на това ни намалиха цената с 600лв.
Сега само караме и сипваме бендзин :)
 
Очаквах някакви космически суми, наистина си струва да се ползват
Определено не е много пари и мисля да ги пробвам, но аз пазарувам коли от един познат и той само като ме види какво гледам ми казва дали е за мен или не, без значение дали го закъсва с продажбите. ;)

А колата е уникална и определено не трябва да се разчита на късмет тук, особено като се знае и каква им е поддръжката. :) Евалата колега, че си се загледал в такава лока. ;) Добро ниво е, определено. За година - не знам, каквото и да вземеш след 2006-та година, всичко си е с добри данъци и пълно с електроника. А Range Rover Sport 272 hp определено е в двете графи.

Стигнахме до извода, че е най-скъпия масов джип. :)

Успехи колега. ;)
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Наскоро чух един лаф за range-a: "ако видиш рандже ровър на пътя или отива към сервиза или се връща" :D

По темата - объркал си форума...
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Наскоро чух един лаф за range-a: "ако видиш рандже ровър на пътя или отива към сервиза или се връща" :D

По темата - объркал си форума...
Да пробвай тук и тук
Да знаеш, че в тези 2 форума е пълно с тъпанари и кретени, влизаш на твоя отговорност
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Това със сервизите и мен ме притесняват тези лафове хахахха
Иначе по темата въобще не съм объркал форума къде другаде щяха да ми дадат сайт а не акъл ?
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Абе не знам дали се връща от ремонт или не, но имаше едно ревю между Х6, Q7 i Range Rover на една зеленя полянка в Англия и само Rovera успея да я изкачи :)
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Абе не знам дали се връща от ремонт или не, но имаше едно ревю между Х6, Q7 i Range Rover на една зеленя полянка в Англия и само Rovera успея да я изкачи :)

Тук се крие разковничето. На бас че ако полянката беше в УСА само няко додж ще го изкачи :D
 
Абе не знам дали се връща от ремонт или не, но имаше едно ревю между Х6, Q7 i Range Rover на една зеленя полянка в Англия и само Rovera успея да я изкачи :)

То X6 и Q7 само да кажа, че не са джипове в истинския смисъл да думата. Не знам какви тестове са правили. :) Аз като гледах тестове, те бяха между Mercedes G класа, Land Cruiser, Land Rover. Това са джипове, другото - Кайени, Инфинити, това са базици, ама абсолютни. :) За това купуваш или джип или газария. :)

Аз ако ще си купувам джип, определено в списъка са ми няколко марки и модела, и Land Rover е един от тях, но заради това с ремонтите, което чета тук, малко се плаща. :) Не е като да поддържаш VW.
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Виждах го наскоро. Определено си има харизма. Джиповете са бъдещето в България. То се е видяло, че свестни пътища няма да видим през следващите 1000 години.
Ако легализират и танковете по пътищата и направят модели които горят 6 на 100 бих си купил и танк :D
 
Да, но се чудя коя кола по-малко се троши по тези пътища. На VW (Поло и Голф) правех окачване, сега сигурно другата или по-другата година е се случи и с Тойотата, абе нерви и пари да имаш. :) За това някакви по завъртени джипове малко не ги виждам тук. Например съм сигурен, че много ще се троши едно X6 на нашите пътища. ;)

Спомням си една случка с един познат, който кара X6. Той живее във вилна зона и като падна сняг, не много голям (то нямаше много миналата година), не успяха една седмица да излязат от къщата, с колата де. Не знам дали щеше и X5-цата да се справи, но трябва да си леко идиот, ако мислиш, че тази дизайнерска газария X6 ще те спаси и ще има характеристиките на джип. ;)

Хората от гъзария си купуват неща, които практически им е трудно да използват. Не само за джипове може да се даде пример. Виждал съм го и при смартфоните - хората не знаят, че могат да с закачат пощата за телефона и ей такива. ;)
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Лада Нива е истината :D Не е красив но е истински джип :) Това сигурно и на подводница може да се направи.
Щом е на 4 колела всичко се разбива. Имам приятели с различни коли и всички се оплакват от разбити болтове, окачване...
По малко оплаквания съм забелязал при мерцедесите след 2003-та година.

Пежото ми сега трябва да му правя ремонт отново. Всичко по окачването на предницата е разбито..
Всички дупки из града ги знам. Уикипедия на дупките съм но пак колкото и да ги пазим.. живеем в България :)

Мда, за пипащите телефони е същата работа. Джуката напред у мола и си пипаме пипащия телефон из фейсбукъ пък друго не разбираме важното е да сме фиешън! :D
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Днес цял ден чета какъв боклук рейнджа е бил и тамън се бях отказал и почвам да чета за моята кола с която не съм имал проблеми като изчетох и за нея почти същите работи ми стана ясно че в чуждестраните форуми хората повтарят това което са чули от втори който го е чул от трети на който братовчеда по бащина линия имал такъв.
Ама продължавам да се чудя дали да купя такъв защото 25-30 000 лв не са малко пари дори и на 3 годишен лизинг.
 
От: Range Rover Sport 272 hp

Днес цял ден чета какъв боклук рейнджа е бил и тамън се бях отказал и почвам да чета за моята кола с която не съм имал проблеми като изчетох и за нея почти същите работи ми стана ясно че в чуждестраните форуми хората повтарят това което са чули от втори който го е чул от трети на който братовчеда по бащина линия имал такъв.
Ама продължавам да се чудя дали да купя такъв защото 25-30 000 лв не са малко пари дори и на 3 годишен лизинг.
трябва да си луд да вярваш на тея глупости, един приятел така го разубеждаваха да не си взима Форд, е взе си и за 3 години само поддръжка никакви ремонти по него.
Купувай смело
 

Горе