Receipt Model

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Какво ще рече това ?
Някой може ли да ми даде такъв модел, че неможах да намеря, а един клиент ми иска такова... работили сме много пъти и иска за всички пъти когато ми е пращал пари предполагам.
Ето и съобщението:

Код:
I need a receipt from you for all the money that I gave to you. Search on google a receipt model, make one on your name and send it to me, please!

Ако някой се досеща какво е това нека сподели, че неможах да намеря нищо в google/или поне нещо което да ми прилича на исканото.../
 
От: Receipt Model

Да не ти иска нещо като фактура.. ако е от Usa праскай една табличка с 2 колони, в едната задачата в другата цената, сложи дата, име и подпис и я пращай, върши работа за Usa... :)
 
От: Receipt Model

Какво стана? Това ли беше решението? Какво пишеш на tax? С електронен подпис ли се подписва? Той не трябва ли да ти върне подписан екземпляр?
 
От: Receipt Model

"receipt" е касова бележка, или фактура. Трябва му за да може да си оправдае разходите.
 
От: Receipt Model

"receipt" е касова бележка, или фактура. Трябва му за да може да си оправдае разходите.
Receipt в UK е касова бележка, а фактура е Invoice. Може да Ви е смешно, но в UK касовите бележки в такива случаи са от кочан, непрошнурован и непрономерован. Напълно хвърчащ кочан, писал съм в Word такива и в Excel. Така че наистина не се притеснявай, каквото му напишеш ще мине, просто трябва да има задължителните за страната атрибути.
 

Горе