Redirect на facebook фенове от няколко страници към една (нова)

Frik

Active Member
Здравейте!
Имам няколко facebook страници с по 2-3 000 фена. Сега съм регистрирал една, която ще обобщава всички останали.
Питам Вас има ли някакъв легален начин да насоча всички феновете към новата страница? За да мога с течение на времето да закрия всички останали и да ми остане само новата?

Благодаря Ви предварително!

П.П.: А начин за redirect 301 на facebook url?
 
От: Redirect на facebook фенове от няколко страници към една (нова)

Няма такъв начин. Имаш 2 варианта. 1) Спечелваш си отново феновете за новата страница. 2) Оспамваш хубаво старите страници и който се надяваш някой да се хване за новата.

Първия вариант е доста по-труден, но качествен. Втория е лесен, но ефекта може и да не ти хареса.
 
От: Redirect на facebook фенове от няколко страници към една (нова)

Няма такъв начин. Имаш 2 варианта. 1) Спечелваш си отново феновете за новата страница. 2) Оспамваш хубаво старите страници и който се надяваш някой да се хване за новата.

Първия вариант е доста по-труден, но качествен. Втория е лесен, но ефекта може и да не ти хареса.
Или просто да направи като теб,да сложи хидън лайк бутон и да спами страницата си в другите...:mad:
 
От: От: Redirect на facebook фенове от няколко страници към една (нова)

Или просто да направи като теб,да сложи хидън лайк бутон и да спами страницата си в другите...:mad:

Какво?

десет символа
 
От: Redirect на facebook фенове от няколко страници към една (нова)

Рекламирай едната в другата .. :)
 

Горе