ref nofollow за един скрипт

misho0

Member
Колеги как мога да поставя на този скрипт ref nofollow и да няма проблем с работата на скрипта.
Това е част от скрипта /......... <script charset="utf-8" src="//www.site......../widgets/6abbe03a70eeb918939903c59cf89935.js?v=966" async></script>
На сайта ми имам няколко такива и искам да ги огранича за търсачките.
 
Благодаря колега,

разгледах и ще видя и експериментирам кой от вариантите е най удачен за моят скрипт.
 
Благодаря колега,

разгледах и ще видя и експериментирам кой от вариантите е най удачен за моят скрипт.
Аз мисля, че там пише друго. Че за скриптове няма ефект и няма значение за СЕО.
 
Атрибутът rel с Link Type="nofollow" е разрешен само в елементи a и area. В елементи link и script не е разрешен.
Така, че въпросът е безсмислен. За справка.
 
Последно редактирано:
Аз мисля, че там пише друго. Че за скриптове няма ефект и няма значение за СЕО.
За СЕО може и да няма ефект но за Гугъл има...Направих в Адуордс реклама но ми изписва че сайта нарушава правилата и е спрян. Писах на супорта и ми се обадиха по телефона, обясниха ми че е спрян да рекламира защото имал много препратки към други сайтове. Аз им обясних че скриптовете който ползвам е нормално да препращат. Пак щели да го дадат за преразглеждане ръчно.

За това искам ако е възможно да коригирам този проблем.
 
В елементи link и script не е разрешен.
И 10 rel="nofolow" да сложиш файда няма има. Никой не го интересува дали го има, освен че ще имаш грешки при валидация. А какво ти блъскат тези уиджети в дом-а и дали нарушават правилата на adwords е съвсем друг въпрос.
Единственото, което можеш да направиш е ги ограничиш от robots.txt
Код:
User-agent: * Disallow: //www.site......../widgets/6abbe03a70eeb918939903c59cf89935.js?v=966
 

Горе