Reister.BG

lighter

New Member
[25.08.2008] Регистър.БГ разшири възможностите за регистрация на домейни в областта от първо ниво .bg, като позволява регистрантите на свой риск да регистрират домейни без да предоставят основание за ползване на интернет името. За разрешаване на евентуални спорове между регистранти и заявители на домейни, Регистър.БГ създава Арбитражна комисия.
 
От: Reister.BG

60лв са си съвсем прилична сума . Аз си бях останал със спомена за цена около 250лв и се изнендвам приятно :) . Все пак, според мен хора които купуват бг домейн трябва да правят нещо свястно и тези 60лв ще са капка в морето . По-добре така, отколкото всеки втори да си има домейн -bg.bg :| .
 
От: Reister.BG

е те пак малко са ги свалили (не знам кога е станало), но 60 лева е различна сума от 240 , но е и различна от 10 лева

60лв са си съвсем прилична сума . Аз си бях останал със спомена за цена около 250лв и се изнендвам приятно :) . Все пак, според мен хора които купуват бг домейн трябва да правят нещо свястно и тези 60лв ще са капка в морето . По-добре така, отколкото всеки втори да си има домейн -bg.bg :| .

кога са били 250 лева??
Толкова искат регистратор.бг за да ти регнат с основание,
цената отдавна си е 70 лева
 
От: Reister.BG

толкоз
врътката е, че във всеки един момент, с малко повече занимавка, някой може да ти вземе домейна, ако си го взел без основания за регистрация с необходимите документи.

кефи ме, че имаш тоя домейн.. искам да ти го лапна.
правя си фирма с името на домейна
само им нося документ и веднага ще ми го предостъпят само стой и гледай.
всеки иска да му е мир на главата
 
От: Reister.BG

толкоз
врътката е, че във всеки един момент, с малко повече занимавка, някой може да ти вземе домейна, ако си го взел без основания за регистрация с необходимите документи.

кефи ме, че имаш тоя домейн.. искам да ти го лапна.
правя си фирма с името на домейна
само им нося документ и веднага ще ми го предостъпят само стой и гледай.
всеки иска да му е мир на главата
не става така както го мислиш ти, ако фирмата е с по-късна дата от регистрацията на домейна нищо неможе да ти вземе
 
От: Reister.BG

чета често тук, радев понякога говори глупости
ама за това което ти казва е 100% вярно и не само в България, другото е да осъдиш фирмата да си смени името :) което е смешно ;), НО всичко в крайна сметка зависи от адвоката който ще внесе молбата дали там или в някой окръжен съд няма значение.
 
От: От: Reister.BG

чета често тук, радев понякога говори глупости

Благодаря! :) Подобни искрени добри думи ме ласкаят и мотивират :wink:

НО всичко в крайна сметка зависи от адвоката който ще внесе молбата дали там или в някой окръжен съд няма значение.

Какво ти говори факта, че тия неща ще се решават САМО от регистър.бг
няма да има адвокати, съдилища.

Дори.. и така.. евентуално.. Познай Пешо със блога си дали ще може да се опълчи по някакъв начин..

Регистър.бг са обявили в по-комерсиален стил, че всичко ще е под масата. Както и да го погледнеш.
 
От: Reister.BG

"Това позволява на всеки да регистрира произволно избрано от него име стига да е уверен, че никой няма да има претенции към него през следващите 5 години...."

четеш ли?
 

Горе