Renewal купон за Namecheap

От: Renewal купон за Namecheap

Има от време на време за трансфер при тях кодове за намаление. Иначе и те, както всички регистратори, мобилни оператори и т.н. спират с промоциите след като си им клиент вече :)
 
От: Renewal купон за Namecheap

Има от време на време за трансфер при тях кодове за намаление. Иначе и те, както всички регистратори, мобилни оператори и т.н. спират с промоциите след като си им клиент вече :)

Godaddy не ги спират :). Винаги подновявам с код при тях. Ама namecheap като бях при тях нямаха кодове за подновяване, сигурно и сега е така.
 
От: Renewal купон за Namecheap

Godaddy не ги спират :). Винаги подновявам с код при тях. Ама namecheap като бях при тях нямаха кодове за подновяване, сигурно и сега е така.

Там също имам домейни. Ако имаш сподели за подновяване на домейн или за подновяване на whois-a.
 
От: Renewal купон за Namecheap

За godaddy лесно можеш да откриеш в гугъл, чети там дето пише че са за renew, Аз на скоро поднових с GDBBX1705. Миналите няколко години винаги имаше по-добри кодове, ама тази година нещо са ги махнали и излезе по 10.17$ с всички такси с този код. Без него е доста повече.
Относно whoisgurad във namecheap едно време като имах там можеше да се купят наведнъж няколко такива и после да се разпределят по домейни през сайта им там. Така излизаха много евтино. Сега не знам дали все още е така.
 
От: Renewal купон за Namecheap

И аз за Namecheap не съм срещал кодове за подновяване. Защо не пробваш да направиш трансфери към някой друг регистратор. Почти всички имат кодове за трансфер. Малко си е играчка, но излиза по- тънко.
 

Горе