Rss пускане към Facebook страница, но с реален урл адрес

Stoyan Dimitrov

New Member
Здравейте, вече 1 час търся, но не намерих инфо. Търся сайт или апп, чрез който мога да публикувам автоматично новини от сайт, но с реален адрес. twitterfeed, rssgraffity и т.н. не стават.

Не съм сигурен дали изобщо съществува такава услуга, но реших да се пробвам. Ако ставаше въпрос за WordPress знам как да се оправя, но съм с къстъм система.
 
От: Rss пускане към Facebook страница, но с реален урл адрес

Опитай тук - избери точната категория и регистрирай сайта си. Потвърди с обратна връзка (можеш да я махнеш след някой ден). След това си включи фийд линковете, които искаш и ги свържи с Fb или Twitter - aвтоматично ще ти излизат емисиите.
 
От: Rss пускане към Facebook страница, но с реален урл адрес

Ще се получи, повече от година съм си свързала емисиите там и съм доволна от редовните актуализации. Преди моментално се потвърждаваше връзката (активацията). Вероятно имат нови правила.
 
От: Rss пускане към Facebook страница, но с реален урл адрес

Сега направо добавих фийда, явно можело да го добавя дори и да не съм одобрен още. След малко ще напиша нещо и ще видим как ще излезне в страницата :)
 
От: Rss пускане към Facebook страница, но с реален урл адрес

"Url адреса" се скъсява - не схванах явно определението то ти за "реален адрес". Извинявам се. Но едва ли съществува подобна платформа. Имаше една - Icerocket.com, но преустанови дейност за автоматични постове, единствено приема събмит.
 
От: Rss пускане към Facebook страница, но с реален урл адрес

Пробвах го, прави ги с tinyurl и някакви други глупости. Искам нещо, което не ми преправя Url адреса.

Т'ва мисля, че беше опция по желание. Отдавна не съм добавял фийдове, за да ти кажа. Утре ще погледна по-обстойно и ако има начин да се заобиколи - ще пиша.
 
От: Rss пускане към Facebook страница, но с реален урл адрес

Окей, благодаря ви за информацията...имате реп от мен. Извинявам се, че не съм се изразил правилно.

Целта като цяло ми е да са нормални адреси, а не шортнати от bit.ly, goo.gl или някой друг shortener. Причините са няколко - първо, да имам по-подробни статистики в тиксото и аналитикса; второ, да се отчитат и в самия сайт като лайкове, тъй като в момента не е така. Но както е тръгнало май ръчно ще си ги пускам линковете.
 
От: Rss пускане към Facebook страница, но с реален урл адрес

Другият вариант е с блог платформата на Фб - изкарва ти заглавието и описанието, но аз избягвам подобни действия, поради задължителното поставяне на кутията в сайта/блога, забавя доста често зареждането на страниците, както и кутиите на фен страниците.

Няма нужда да се извиняваш, ако попадна на добро решение - ще те уведомя ;)
 

Горе