Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Viko

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Здравейте,

От известно време не ползвам много Scrapebox-а и събира прах, затова реших да пусна една тема тук.
Бластвам в списъци с блогове (автоматично одобряващи), след това ги минавам през линк чекъра и ви пращам репорт.

Ето и цените :

Пакет 1
2 000 коментара | $8
Пакет 2
5 000 коментара | $12
Пакет 3
ПО ИЗБОР ! Просто ми пишете колко коментара искате и ще Ви дам цена.


Как да поръчам ?

1) Изберете пакет и направете плащане чрез Paypal до : viko[at]vikobg[dot]com
2) Пратете ми на ЛС или по Скайп с вашите детайли в следния ред :

URL1:
URL2:
и т.н.

Keyword1:
Keyword2:
и т.н.

Няма ограничение за урл-ите и анхор текстовете.

СКАЙП : vikoo92

Едно ревю копи за първия с положителен итрейдър и минимум 200 мнения който пише в темата
 
Последно редактирано:
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Някой писа ли за ревю? Ако не е, аз съм кандидат.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Супер. Поръчах си 5к линкове. :)
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

И аз съм заинтересуван, писах ти на скайпа.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Получих своето копие.
2159 коментара ми бяха дадени. Вико извърши услугата за около 1 час. Много съм доволен от услугата и от бързото изпълнение.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

VAsK0 можеш ли дадеш мнение, увеличи ли се трафика ти ?
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Добре, благодаря и аз ще пробвам само, че с малко повече.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

VAsK0 можеш ли дадеш мнение, увеличи ли се трафика ти ?
Това в повечето случай са или изоставени блогове, или в девета глуха. Така получаваш линкове с подходяш анхор текст към сайта. Програмата не се ползва за трафик. Струва си всеки долар и благодарение на аддоните към нея върши и други полезни неща. Must Have!

Цената е задоволителна като се има предвид подобни услуги по западните форуми.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

И аз съм доволен от услугата - поръчах 2000, получих 2165 за около час с пълен отчет.

Поздрави!
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Има ли някаква полезност на тия хиляди линкове за 1 час?Google не го ли приема за спам и да наказва сайта с по ниско класиране за ключовите думи ,вместо да се качиш нагоре?
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Всеки линк си се индексира в различно време. Забелязал съм че на 5к бластнати линка ми открива около 300-400 първата седмица, още толкова втората и т.н., което си е в рамките на нормалното.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Да, и повече да пуснете не е проблем наистина... в линклишъс ако пуснете 2000 линка> ще се индексират за около 3.
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

Много съм доволен от услугата. Поръчах 5000 линка, получих дори повече. Пълен списъм с адресите където са линковете, проверих няколко - страниците са индексирани от гугъл. Остава да следим резултата :)
 
От: Scrapebox Service - СУПЕР ЕВТИНО !!!

И аз използвах услугата за бг сайт,който се намира за ключовата за която се бори на 2ра страница в началото.Репорта ми го пратиха преди 2 дена ,за сега няма резултат.Ще ви информирам дали ще мръдне след 1-2 седмици.
 

Горе