searchengines.bg # Оставка ?

uni-web

Well-Known Member
До толкова ли са го закъсали? Да промоцират в форума оставка?

Интересно къде бяха когато тиквата се опитваше да ни набута АКТА не видях да вземат участие, а сега вече пуснали фиксиран банер с оставка. Тоя форум явно иска да си гони хората. :D
 
Последно редактирано от модератор:
От: searchengines.bg # Оставка ?

Имаше банер и против ACTA и против SOPA. Бяха фиксирани. Просто не си им обърнал внимание. Ако мислиш, че някой печели от този банер жестоко се лъжеш. Просто израз на лично мнение на собствен сайт. Ако ти сложиш на твоята директория лозунг "Дайте шанс на Орешарски" с какво ще е по-различно от "закъсалия" searchengines.bg ? Аз съм против всякакво разискване на политиката в подобен форум, но не е мой и не аз определям съдържанието и оформлението.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Вие банера след 120 дни го забелязахте :lol: Дано и тези за които е предназначен да го забележат скоро...

До толкова ли са я закъсали?
Закъсали? Искаш да кажеш, че банера е едва ли не платена реклама ли?
Поразровете се малко, на много сайтове го има същия банер...
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Ти остави това, примерно в тема да си говорим и обсъждаме, караме и спорим е едно, а да искаш оставка по този начин съвсем друго.

Ами аз мога си пукна пак кода от времето на АКТА и да спръ достъпа до всичките ми сайтове с текст примерно "Тикво Махай се!!!!" или нещо от сорта, но не мисля, че трябва да се набива по този начин на хората какво трябва да мислят особено в този случай.

Според мен това си е въпрос на личен избор и всеки човек сам трябва да си прецени дали иска оставка или не на правителството, а не да му се набива в главата по този начин. Не знам колко кинти са отнесли за да сложат това но трябва да са доста аз поне не бих го сложил за по-малко от 100 000.

А колко е дразнещ и пречи не е истина
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Нормално е да ги защитаваш. Да възможно е да не съм забелязал, ама как този го забелязах а другите не съм. Иначе теб те разбирам напълно.


Имаше банер и против ACTA и против SOPA. Бяха фиксирани. Просто не си им обърнал внимание. Ако мислиш, че някой печели от този банер жестоко се лъжеш. Просто израз на лично мнение на собствен сайт. Ако ти сложиш на твоята директория лозунг "Дайте шанс на Орешарски" с какво ще е по-различно от "закъсалия" searchengines.bg ? Аз съм против всякакво разискване на политиката в подобен форум, но не е мой и не аз определям съдържанието и оформлението.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Баси тъпата тема Юни ще ме извиняваш. Теб какво те бърка какво има в "оня форум"? Ама честно.
До вчера пищяхте тука по политически теми и надавахте неистов вой... и повярвай ми беше по-дразнещо от черния банер на "оня форум".

(без лоши чувства, просто не ви разбирам повечето тук как може постоянно да създавате теми, в които да се драчите)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Нормално е да ги защитаваш. Да възможно е да не съм забелязал, ама как този го забелязах а другите не съм. Иначе теб те разбирам напълно.

Забелязал си го защото това търсиш. Има разлика от това да търсиш нещо полезно и това да търсиш за какво да се заядеш в един сайт - и в двата случая ще намериш нещо. Ти пак не схвана идеята - ако ти имаш личен блог или личен сайт, кое или кой ти забранява да изказваш лично мнение? - закона, журналистическата етика, статуквото? Ако според теб не трябва по този начин да се натрапва на хората личното ти мнение ми обасни с какво са по-различни темите в раздел Политика на този форум, където всеки от Вас изразява лично мнение, при това го натрапва, че и давате отрицателни репутации на всеки по подразбиране, който Ви опонира?!?
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Темата е едно, а досадния банер друго. Мисля, че обясних, ако и по време на АКТА имаше такъв банер ок, ама нямаше или както казаха аз не съм видял.

А в темите за политика винаги ще има дране просто няма как всички да сме на едно мнение. ;)

Баси тъпата тема Юни ще ме извиняваш. Теб какво те бърка какво има в "оня форум"? Ама честно.
До вчера пищяхте тука по политически теми и надавахте неистов вой... и повярвай ми беше по-дразнещо от черния банер на "оня форум".

(без лоши чувства, просто не ви разбирам повечето тук как може постоянно да създавате теми, в които да се драчите)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Не просто ми пратиха линк, и сутринта видях, че и Огнян от СЕОЕМ който до колкото знам е един от собствениците на форума в сайта има същия, после ми пратиха линк и от форума и за това го споменах. Не ме разбирай погрешно не хейтя, а просто изказвам мнение, че според мен не трябва така да се процедира с политическите пристрастия.

А колкото до темите тук за политика те са си теми, и сам знаеш, че в тях колкото от едните толкова и от другите.


Забелязал си го защото това търсиш. Има разлика от това да търсиш нещо полезно и това да търсиш за какво да се заядеш в един сайт - и в двата случая ще намериш нещо. Ти пак не схвана идеята - ако ти имаш личен блог или личен сайт, кое или кой ти забранява да изказваш лично мнение? - закона, журналистическата етика, статуквото? Ако според теб не трябва по този начин да се натрапва на хората личното ти мнение ми обасни с какво са по-различни темите в раздел Политика на този форум, където всеки от Вас изразява лично мнение, при това го натрапва, че и давате отрицателни репутации на всеки по подразбиране, който Ви опонира?!?
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Темата е едно, а досадния банер друго. Мисля, че обясних, ако и по време на АКТА имаше такъв банер ок, ама нямаше или както казаха аз не съм видял.

А в темите за политика винаги ще има дране просто няма как всички да сме на едно мнение. ;)

Аз не посещавам другия форум от доста време, но не бих си позволил да държа сметка на някой какви ги върши в своя сайт. Представи си някой "капацитет" да пусне тема за твой сайт и да започне да ти се подиграва или да ти държи сметка. Само си представям как ще беснееш. Кажи честно :beer:

(Темите за политика отдавна съм спрял да ги чета.)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Ами да ще беснея особено , ако съм сбъркал, но в случая не го правя с такава цел, а просто изказвам мнение, като мислех, че ще чуя и ясни мотиви за поставянето на този банер.

Аз не посещавам другия форум от доста време, но не бих си позволил да държа сметка на някой какви ги върши в своя сайт. Представи си някой "капацитет" да пусне тема за твой сайт и да започне да ти се подиграва или да ти държи сметка. Само си представям как ще беснееш. Кажи честно :beer:

(Темите за политика отдавна съм спрял да ги чета.)
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Само факта, че собствениците на онзи форум не са го закъсали дотолкова, че да са платени драскачи (като Remind примерно) и възможността да изразят публично позицията си, заслужава похвала.

п.п. този банер е част от кампанията за позициониране на правителствения сайт на първа позиция при изписване: "оставка"

толкова време вече government.bg/ е на първа позиция, че не е истина

@Уни - ако разбереш този банер в колко блогове и фирмени сайтове е поставен ще получиш инфаркт
приготви си лекарства, ако ще се ровиш да се убедиш :)

п.п.2 ако ще се почувстваш по-добре, линкни president.bg с "оставка"
жалко, че пенсионерите нямат сайтове да те подкрепят :mrgreen:
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Нещо линк? Че другаде не съм го засичал
Само факта, че собствениците на онзи форум не са го закъсали дотолкова, че да са платени драскачи (като Remind примерно) и възможността да изразят публично позицията си, заслужава похвала.

п.п. този банер е част от кампанията за позициониране на правителствения сайт на първа позиция при изписване: "оставка"

толкова време вече government.bg/ е на първа позиция, че не е истина

@Уни - ако разбереш този банер в колко блогове и фирмени сайтове е поставен ще получиш инфаркт
приготви си лекарства, ако ще се ровиш да се убедиш :)
 
От: От: searchengines.bg # Оставка ?

Ем хубаво да си ги слагат това значи ли, че и аз като не искам тиквата да се връща на власт трябва да започна да промивам мозъците на моите потребители?

Само факта, че собствениците на онзи форум не са го закъсали дотолкова, че да са платени драскачи (като Remind примерно) и възможността да изразят публично позицията си, заслужава похвала.

п.п. този банер е част от кампанията за позициониране на правителствения сайт на първа позиция при изписване: "оставка"

толкова време вече government.bg/ е на първа позиция, че не е истина

@Уни - ако разбереш този банер в колко блогове и фирмени сайтове е поставен ще получиш инфаркт
приготви си лекарства, ако ще се ровиш да се убедиш :)

п.п.2 ако ще се почувстваш по-добре, линкни president.bg с "оставка"
жалко, че пенсионерите нямат сайтове да те подкрепят :mrgreen:
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Имат акъл хората, нормално е да са против комунистите и да си сложат подобен вид израз на недоволство.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Недай си боже акъла им да е такъв, че да подкрепят малоумното и мутренско управление на ГРОБ.

Имат акъл хората, нормално е да са против комунистите и да си сложат подобен вид израз на недоволство.
 
От: searchengines.bg # Оставка ?

Мен ме дразни разположението му, някак закрива и трябва да скролнеш за да прочетеш.
Да го бяха сложили във хедъра например или между постовете.
 
Юни .. търсиш под вола - теле. Изобщо не мога да разбера за какъв Х си я пуснал тая тема? Да става разединение? Да се завърти някаква интрига?
 

Горе