Security Check във FB?

Дискусията в 'Social Media Marketing - SMM' стартирана от Mat, Юни 15, 2018.

1. Mat

Mat Active Member

Рег.:
    Март 15, 2014
    Съобщения:
    102
    Харесвания:
    28
    Точки:
    28
    Здравейте, колеги

Днес ФБ малко ме издразниха, та да питам дали сме само ние прецаканите.

Работя като рекламен консултант за ФБ реклама и логвам от няколко различни акаунта в различните бизнес мениджъри. Преди две седмици ми заключиха единия работен профил за 3 дни и искаха снимка, за да то отключат - добре. Днес пак същото с друг от работните ми профили. И буквално в същия ден заключиха и достъпа до ФБ на клиент, чиято реклама управлявам през моя понястоящем заключен профил.

И сега става така, че само аз имам достъп до рекламния акаунт в следващите три дни, през резервния ми резервен работен акаунт и ако заключат и него ще останем без достъп до рекламен акаунт харчещ 2к долара на ден за реклама...

На друг от клиентите ми в САЩ пак същата работа преди около 3 седмици. Само нас ли ни мачкат така непрофесионално, или минават през всички профили които имат активни реклами през тяхната платформа?

И някой ако знае трик, който да забързва сикюрити чека ще е добре дошло да го знам pretty much right now.

Благодаря за вниманието!

2. Zdravko.Kapanov

Zdravko.Kapanov Active Member

Рег.:
    Май 20, 2014
    Съобщения:
    413
    Харесвания:
    44
    Точки:
    28
    Фейсбук локват профили, когато промотираш кеширани линкове репортватни за спам или нещо нередно, на мен са ми спирали акаунт с CAP 500 $ преди фактура. Ако промотираш някакви оферти или продукти, слагай винаги нов уникален линк, който директно да ги пренасочва към тях. Желателно е да ползваш различни домейни. Ползвай OG тагове, а не директно upload-нато изобрежение.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice