SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

Moko

Well-Known Member
Няма какво да обяснявам, заглавието си казва всичко :) 2 месеца безплатен достъп до SEMrush guru пакет. Важи до 28-ми март. Регвайте се и внимавайте после, че пакетът струва 150$ на месец без ДДС :)
Тука става магията -> цък

disclaimer - нямам нищо общо с промоцията, не съм афилейт на семръш; а промоцията май е благодарение на колегите от форума за черни шапки :lol:

Използвайте с удоволствие, мярка и не забравяйте да цъкнете cancel, ако няма да го ползвате :) Иска се карта за потвърждение, няма да вземат нищо преди 2-та месеца.
 
От: SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

И все пак получих разписка за $180... Утре ще им пиша за refund. Баси простаците...
 
От: SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

Е, ти наистина ли вкарваш карта, в която има пари, различни от 2 лв. или виртуална карта с долу-горе същата сума? Тея чалъми за no-charge са ясни, презастраховката ПРОТИВ тях е винаги по-добре от нищо.

Иначе преди 3 месеца пак имаше „промоция“. Явно след 3 месеца може би пак ще има за по 2. Ако продължават така до края на годината, то значи става схемата „8 от 12“ месеца free.
 
От: SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

Е, сложих една предплатена от Skrill, но я отхвърли. Случвало ми се е на няколко места да не приемат такива предплатени карти и затова не се усъмних много. Т.е след като я отхвърли се позамислих, но я вкарах все пак. И така :) 149 + 29 ДДС и стана яко :D Писах им за refund. Не може да са толкова големи в SEO нишата и да се правят на цигани.
Най-глупавото е, че вписвам нещата във формата, виждам 0.00 за сума и на следващата стъпка ме пере 300 кинта ...
 
От: SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

Значи за останалите съвет – през е-банкиране (надявам се, че в 2015г. имат такова? За това пиша „по default“) намират картата и ако им е читава и банката, и банкирането, намират „Общ 24 часов лимит в лева“ -> „5 кинта“ -> problem solved. Ако и тогава откажат транзакцията или я отхвърлят, то значи наистина дърпат винаги цялата сума, и да си подготвим e-mail формата за refund.
 
От: SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

Moko, ако не искат да ти върнат $, пиши ми и мога да се включа за акаунта. Предполагам няма да можеш да изхабиш заявките сам.
 
От: SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

Готово :) Получих refund и са ми пуснали двата месеца безплатно :) Една жена от съпорта беше доста учтива - извини се и ми е пуснала промоцията :)
Ако ви дръпне пари, пишете им за промоцията 2 месеца безплатно от bhw и искайте refund.
 
От: SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

Вчера го пробвах и си бачка кода :) Благодаря колега.
 
От: SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

Аз се бях възползвал от предната промоция и после преди да изтече пращаш мейл, че не искаш да продължаваш да плащаш и ти спират акаунта иначе ще изтеглят парите.
 
От: SEMrush free trial 2 месеца безплатен достъп до guru пакет. Важи до 28-ми март

Изринах много нещо с него за няколко дни :)
 

Горе