Продава се: SEO Анализ ✅----->✅ Бум и Бизнеса е ⚡️ Нагоре

BlackFriday

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
65   0   0
Кой каквото и да ви говори да знаете, че става дума за пари :)

Постигането на първата позиция изисква сложна стратегия за SEO.
Проверяване на линк профила, ключовите думи и добрата структора на сайта.

Постигането на това е много трудно, ако не сте минали по този път. Също така определено ще трябва да използвате някои скъпи инструменти които струват хиляди $$$$$ (вероятно и да имате познания как да ги използвате).

Преди да се започне каквото и да е било сео (seo) вие трябва да минете през това чудо -------> seo audit

Аз съм тук да ви кажа как да действате и ви предлагам невероятна услуга на невероятно ниска цена ...


-----------------> 3 безплатни ревюта за хора които са регнати преди 2010 <-----------------------


Снимката по-долу е класиране на Български сайт, които изградихме и с него искаме да Ви покажем, когато е добре структуриран сайта може да се каже, че до тук 50% от работата е свършена. От тук нататък следва качествен контент + качествен линк билдинг.
AAbsIDh.jpg


едит: ето 1 сайт на 6 месеца 2 от които ние се занимаваме да го оправим :



BbKaOhb.jpg



няма и месец обработка със силни линкове + одита

Rh9Cs9R.png


b40F5uq.jpg
 
Последно редактирано:
Защо ни е нужен SEO одита?

Това е анализ, който определя колко добре е структуриран и дали вашия сайт се харесва на търсачките. Всяка една професионална SEO оптимизация започва със SEO одит, а именно той определя бъдещите стъпки като изграждането на стратегията и развиването на всеки уеб сайт. Още по темата може да видите тук: Защо SEO Audit е много важен за вашата SEO кампания?

цената е само $49 за сайтове които са лични или бизнес визитки

за магазини от $100+ взависмиост от големината и продуктите в сайта

за новинарски сайтове или такива с много садържание цената е $500 +


при интерес за поръчка на ПМ

Поздрави и разберете това е важно за бизнеса Ви!
 
Последно редактирано:
Благодаря много за полученото ревю. Одита е изключително полезен, съдържа множество пдф файлове с информация, които биха помогнали на собственика на всеки един сайт. Реално чрез анализите е доста лесно за възприемане предоставената информацията, с която да се ориентираш къде се намира сайта ти в търсачките и какво може още да подобриш в класирането му. Има графики, диаграми, различни цветове, лесно за ориентиране подреждане и т.н. Общо взето добро оформление на файловете. Конкретно за моят сайт според мен е много добре класиран по основните ключови думи, то си личи и от дневният ми трафик от Гугъл, но има и такива, които просто съм изпуснал да оптимизирам изобщо, именно тази информация ще използвам при следващите си ПР публикации да добавя анкори точно с тези ключови думи, които са ми слаби, тъй като ако успея и там може би ще имам увеличение с едно 50% още.
Анализа включва файлове свързани с историята и силата на домейна, ключовите думи в нишата, както и разбира се информация относно беклинковете и домейните, от които те идват. Освен всичко друго има и подробна детайлна информация за всички грешки открити на сайта, а в моя случай дори и в блога към сайта. Става въпрос за грешки по onpage оптимизацията, остава само да ги препратя на някой специалист, за да ги отстрани една по една, тъй като не знам аз дали мога да се справя с всички тях. Услугата определено е полезна най-вече за по-нататъшното развитие и SEO оптимизация на сайта Ви. Бих казал, че дори е задължителна, така че се възползвайте.

Допълнително BlackFriday ми даде насоки и съвети в класирането на кои ключови думи да наблегна, за да получа повече трафик.
Като допълнение към всички видове анализи (PDF файловете са повече от 10 на брой, всеки за различно нещо), които съдържа SEO одита, бих добавил, ако има такава възможност към PDF файла с ключовите думи в нишата да се показва информация за среден брой търсения месечно. Не знам дали е възможно това, виждал съм го през инструментите на Google Ads мисля. По този начин ще е изключително лесно и полезно да се ориентира човек към кои ключови думи да се насочи с оптимизацията.

Още веднъж да кажа, че проперъчвам силно услугата!!! Не знам каква е стандартната цена, но подобен род услуга е задължителна след вече направена оптимизация, а още по-наложително при започване на оптимизацията! В противен случай може да се стигне до оптимизиране и класиране на сайта по думи, от които да не получавате достатъчно трафик, оттам загуба на време, усилия и пари...
 
Последно редактирано:
Благодаря за ревюто, изключително много информация в различни PDF отчети по - много параграфи.
Препоръчвам колегата, добра работа!
* Този коментар е направен без никакви скрити мотиви или молби от BlackFriday
 
Последно редактирано:
ревю 3 резерве пост:


Като за начало благодаря за безплатното ревю.

Както и колегата по горе написа, получих много пдф файлове с текст и диаграми. Всичко е разгледано в отделни пдф файлове от беклинкове до вътрешните страници, анализ на текста и какво липсва и какво може да се добави. Съдържанието на файловете е много лесно разбираемо и лесно ще разберете какво трябва да се промени по вашия уеб сайт.

Във всички места където може са добавени доста сайтове от конкуренцията за да ги сравнят с нашия сайт.. примерно колко пъти е използвана дадена ключова дума от тях и колко пъти от мен.
Примерно чрез този SEO AUDIT разбрах че форума към уеб сайта ми е нефункциониращ от към търсачките, имал съм ноиндекс таг , както и показва доста грешки.
Също така от АУДИТ разбрах че ON PAGE сео-то ми е слабичко и че има доста дублирани заглавия мета описания и т.н.

Получих по кои ключови думи съм класиран и на коя позиция, като има описание и кои ключови думи са с малка конкуренция.

Според мен си заслужава да се дадат тези пари за да си имате напредстава всъщност вашия сайт какви грешки съдържа и какво трябва да се променят. Аз сега се заемам да оправям всичко в червено и след 1 месец ще си обновя ревюто дали съм постигнал някакви резултати.

Ако имате проблеми в класирането на вашият уеб сайт , силно препоръчвам да си направите един СЕО АУДИТ няма да сгрешите.
 
Последно редактирано:
Регнат съм от 2008.. кога минаха
 
Благодаря за ревюто, изключително много информация в различни PDF отчети по - много параграфи.
Препоръчвам колегата, добра работа!
* Този коментар е направен без никакви скрити мотиви или молби от BlackFriday
 
Благодаря за ревюто, изключително много информация в различни PDF отчети по - много параграфи.
Препоръчвам колегата, добра работа!
* Този коментар е направен без никакви скрити мотиви или молби от BlackFriday
ай честито - ревю в стил боли ма фара нали си взех безплатната услуга.

Супер несериозно, ама така като даваш ревюта не кой ти падне.
 

майтап ли е това?

в безплатни ревюта за съжаление не спадат сайтове като форбс, хуф поста, цннн и тн

сайта който си ми пратил трябва да има отдел сео мазухисти да свършат тая работа за някъкви пари, а не за ревю :)


Поздрави и да не си губим времето взаимно :)
 
Последно редактирано:
И аз съм от 2008 бих искал да взема едно ревю ако има още
Ти си пич, ама за толкова години не порасна
ай честито - ревю в стил боли ма фара нали си взех безплатната услуга.

Супер несериозно, ама така като даваш ревюта не кой ти падне.
На теб казах в друга тема да се ориентираш към готвене и без това сипваш подправки на всяка манджа
 

Горе