(SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Synthetic

Active Member
Рейтинг - 100%
46   0   0
Здравейте. Искам да предложа услуга, която вярвам, че ще допренесе за повишаване SERP-а и трафика към Вашия/Вашите сайт/ове.


Пакет 1
_______________________________________________________________________________________________
15 профила в HIGH PR сайтове ( 6 PR-8 и 9 PR 6-7 ) + 5 000 беклинка, под формата на коментари със ScrapeBox.

Цена на пеката - 9$

Цена само за създаване на профилите - 6$




Пакет 2
________________________________________________________________________________________________
25 профила в HIGH PR сайтове ( 10 PR-8 и 15 PR 6-7 ) + 10 000 беклинка, под формата на коментари със ScrapeBox.

Цена на пакета - 15$

Цена само за създаване на профилите - 10$





Пакет 3
_________________________________________________________________________________________________
40 профила в HIGH PR сайтове ( 14 PR-8 и 26 PR 5-6-7 ) + 20 000 беклинка, под формата на коментари със ScrapeBox.

Цена на пакета - 23$

Цена само за създаване на профилите - 15$




__________________________________________________________________________________________________

Допълнителна информация:

Профилите ще бъдат създадени ръчно, без използването на софтуер, като 20% от тях ще бъдат на .EDU / .GOV сайтове.
Самите профили са част от HIGH PR сайтове и няма да са на самия ROOT домейн.
За бластовете използвам ScrapeBox, като за всеки бласт, а и създадени профили ще получите пълен репорт!
В 50 % от създадените профили може да се слагат и Anchor-и, докато в останалите 50% е единствено URL!
Препоръчително е бластовете да са към някои от сателитните ви сайтове/блогове.
Можете да поръчате:

цял пакет;
само бластове;
само създаване на профили

Офертата със създаването на профили е подходяща за EN и БГ сайтове.
Офертата със бластовете е удачна за ЕN сайтове, тъй като в не всички платформи title-те биват изписвани на БГ.



__________________________________________________
Време за изпълнение на поръчката: От 24 до 48 часа!




__________________________________________
Това, което трябва да ми предоставите са :

За профилите:
1. URL: - до 1 URL
2. Keywords: - до 2-3 keywords

За бластовете:
1. URL: - до 5 URL
2. Keywords: - до 5 keywords


_________________________________
FREE ревю копита - 3 бр. от пакет 1

Пратете ми ЛС или пишете тук в темата


_________________________________
Начин на плащане : PAYPAL



_________________________________
Ревюта и коментари:


Бива, бива, много съм доволен, бързо свърши нещата, по единия сайт има промяна, препоръчвам.


Ревюто беше извършено доста бързо, получих си репортите, а заедно с това получих и бонус от повече беклинкове. Благодаря. Препоръчвам!


Нека да представя и аз моето ревю. Тъй като е за бг сайт мога да кажа, че след изпълнението вече имам изкачване с една позиция нагоре, на кл. дума с много конкуренти, сайта така или иначе си е на страница 1 но трябва и да се изкачва. Засега една позиция нагоре. Ще поизчакам и може да се възползвам от услугите му отново! Поздрави и успехи


Сървиса е екстра. Открих 1-2 неработещи линка, но на фона на това, че поръчката беше преизпълнена* е екстра. За конкретни резултати, няколко часа след изпълнението, по една от ключовите думи от 3-то място се изкачих на 1-во.

Определено си заслужава и мисля скоро да засиля още сайтове по този начин.

*Под преизпълнена, имам предвид, че ми бяха доставени повече линкове от обещаните.


И аз съм доволен от услугата - поръчах малкия пакет създаване на профили.
Synthetic ми е отбрал сайтовете с най-висок ПР и направил всичко точно.
Бързо изпълнение на поръчката, Мерси!


Поръчах 2 пакета за различни сайтове, пакети 2 и 1, профили и бластове към профилите - изпълнението - ПЕРФЕКТНО! :)

* Няма смисъл от много приказки. След 7-8 дни ще пиша отново какъв е резултата.


Много съм доволен от услугата. Synthetic е много коректен, действа бързо и прави готини бонуси (в моя случай - доста повече беклинкове). 2 дни след приключване на поръчката имам сериозен прогрес в серп-а и по 4-те ключови думи. По всички съм на първа страница (от втора-трета преди това) в доста конкурентна ниша. Препоръчвам!


Вчера сутринта си поръчах Пакет 3 - 40 профила в HIGH PR сайтове и днес следобед поръчката беше изпълнена. Получих детайлен отчет и съм доволен - бързо, точно и професионално. Поздравления за Synthetic! Ще следя с интерес след колко време Google Webmaster ще отчете линковете.


Платих си Пакет 2 и на следващия ден (днес) получих адски подробен отчет на всичко свързано с услугата. Определено получих много повече, отколкото е пакета. Просто нямам думи да опиша.
В интерес на истината в момента наблюдавам Rank Tracker-а и по 3 от 7-те думи съм с по една страница напред, а очаквам да се вдигне още до няколко дни (докато се усети пълната сила).

Страхотна услуга! Ще се ползва още много пъти, със сигурност!


Същото мога да кажа и аз.Много съм доволен както от изпълнението на услугата така и отношението му към клиентите си :roll:


Поръчах пакет 1 и получих 237 бласта повече. Профилите също бяха повече предимно в PR 8 и 9 сайтове. Всичко бе изпълнено за часове. Благодаря:D



Отново перфектно изпълнена поръчка - за 24 часа след заявката...с бонуси :)

Миналата седмица бях поръчал 2 пакета на 2 различни сайта, резултата и при двата сайта:
- по думи (ниска и средна конкуренция), за които въобще не съм се борил никога (но включени в поръчката), и присъстващи в сайтовете ми естествено, както примерно съм бил след 64 място някъде си, за 6-7 дни влизам в първа страница, като на 3 думи - на 2-4 място;
- по думи средна конкуренция - единия сайт бях на 4-то място, вчера бях на първо, днес на второ, сега гледам пак на първо...

Вярно, не по всички думи по които са направени бластовете има такъв напредък, но "няма пълно щастие" :)

Потвърждавам си думите от преди няколко дни - услугата си заслужава всеки цент!



Поръчката: Пакет 1 беше изпълнена за по малко от 24 часа. Всичко е както се бяхме разбрали + бонус. Сега ще чакам да видя резултатите.



Поръчах си малкия пакет (15 профила) като поръчката ми бе изпълнена според нашата уговорка и дори получих бонус, за който благодаря.
Synthetic свърши работата чудесно комуникацията бе приятна и се надявам, че ще има добри резултати, за които ще пиша в темата след около седмица.

Препоръчвам работата с него и добавям репутация.


п.п Офертата с промоционалните цени беше до 10.09.2012 г.
 
Последно редактирано:
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Аз мога да се възползвам от едно копие :)
Най-накрая и аз да се възползвам от нещо фрее :) Офертата изглежда много добра!
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

И аз мога да се възползвам от едно копие
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Ако може за мен последното...
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

май първи писах на лично
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Аз мога да се възползвам от едно копие :)
Най-накрая и аз да се възползвам от нещо фрее :) Офертата изглежда много добра!

Пиши на ЛС за детайлите

И аз мога да се възползвам от едно копие

Прати ми ЛС

май първи писах на лично


Да, на ЛС видях , че си ми пратил писмото 5 минути преди колегата ekm


Пиши на ЛС :)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

какви са тези сайтове?
може ли да видя демо на услугата - линкове към страниците където ти си поставил линк? мисля,че си го правил вече (май писа в една др тема?)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Да, първо минах собствения ми сайт по тях:) Част от тях бях споделил в една друга тема в Оптимизация за търсачките. :) След малко ще я намеря и ще ти пиша тук или на ЛС:)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Бива, бива, много съм доволен, бързо свърши нещата, по единия сайт има промяна, препоръчвам.
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Бива, бива, много съм доволен, бързо свърши нещата, по единия сайт има промяна, препоръчвам.

Благодаря за ревюто! :)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Да, първо минах собствения ми сайт по тях:) Част от тях бях споделил в една друга тема в Оптимизация за търсачките. :) След малко ще я намеря и ще ти пиша тук или на ЛС:)

Ок, очаквам! :)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Здравей, можеш ли да ми пратиш на лично един пример на линк в сайт с PR 6, 7 или 8. Благодаря
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Здравей, можеш ли да ми пратиш на лично един пример на линк в сайт с PR 6, 7 или 8. Благодаря

Изпратих ти ЛС.

Очаквам vicbg да сподели своето ревю. Снощи му изпратих репорта:)

Поздрави
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Ревюто беше извършено доста бързо, получих си репортите, а заедно с това получих и бонус от повече беклинкове. Благодаря. Препоръчвам!
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Ревюто беше извършено доста бързо, получих си репортите, а заедно с това получих и бонус от повече беклинкове. Благодаря. Препоръчвам!

Благодаря. Радвам се, че си доволен:)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

При положение, че имам пингвин наказание и искам да се възползвам от услугата, как е по-добре. Първо да се опитам да се измъкна от пингвина ипосле твоята услуга или?
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

При положение, че имам пингвин наказание и искам да се възползвам от услугата, как е по-добре. Първо да се опитам да се измъкна от пингвина ипосле твоята услуга или?

Ами според мен е най добре, ако ползваш услугата ми, то да ти направя само HIGH PR профили. Това ме спаси мен от подобно наказаниe, като смея да каже, че профилите ме измъкнаха дори. А ако е микс т.е цял пакет, то по-добре да бластвам линковете на създадените HIGH PR профили, на които всъщност ще има твой url. По този начин може да избегнем нежелани "странични ефекти" и да извлечем добър juice, както му се вика :)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Ок ще ти пиша по някое време на skype, че е много объркана работата и сега пиша статии да се махна от това наказание, направо ме върна в 1-ви клас. :D
 

Горе