SEO и реклама на сайт в Щатите

Kiril

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте!
Имам един приятел, който иска да популизира сайта си на християнско училище в Щатите. Сайта съм го правил аз на WP и All In One SEO Pack преди две години. Сега той иска да се направи масирана реклама през лятото, за повече регистарации на нови студенти за есента ;)
Тъй като не съм много надълбоко запознат със SEO хватките, google adwords, реклами в социланите мрежи и др., моля ако някой има идеи и се чувста силен да направи нещо по върпоса, моля да ми пише на ЛС. Ако имате уточняващи въпроси, питайте?
 
От: SEO и реклама на сайт в Щатите

Връзката е, че тези сайтове са на един собственик - Жоржан и неговата фондация. Това би ли било проблем?

Sent from my MI 3W using Tapatalk
 
От: От: SEO и реклама на сайт в Щатите

Проблем? Даже напротив. Това са си отделни сайтове. Виждам социално са много добре развити. Не съм преглеждал как се позиционират при търсачките, но в социалните мрежи имат силно присъствие. Забелязах едно : тези хора им свалям шапка - каузата им се превърнали в начин на живот. Толкова коментари и положителни отзиви имат, че просто им се възхищавам. А снимките във ФБ са много силни с тези дечица... Един успял българин извън океана е г-н Банов :)

Връзката е, че тези сайтове са на един собственик - Жоржан и неговата фондация. Това би ли било проблем?

Sent from my MI 3W using Tapatalk
 
От: SEO и реклама на сайт в Щатите

Благодаря за хубавите думи!

Преди няколко дни разбрах, че до края на годината името на училището ще е променено, от там и домейна. Затова си мисля (може и да греша), че SEO оптимизиране за по-добри органични резултати ще е излишно сега!? Тъй като ни трябват бързи резултати, може би ще минем на вариант AdWords. А? Може ли съвет?
Благодаря!
 
От: SEO и реклама на сайт в Щатите

Благодаря за хубавите думи!

Преди няколко дни разбрах, че до края на годината името на училището ще е променено, от там и домейна. Затова си мисля (може и да греша), че SEO оптимизиране за по-добри органични резултати ще е излишно сега!? Тъй като ни трябват бързи резултати, може би ще минем на вариант AdWords. А? Може ли съвет?
Благодаря!
Adwords за вдигане на позициите. Това е най-добрия начин за изкачване в предни позиции.

Facebook непременно ползвайте с таргетирано насочване. Все пак страницата е доста развита и с една гръмка рекламна дейност много ще се нашуми покрай смяната на името.

Успехи. :)
 

Горе