Seo на сайт?

Izida

New Member
Колко може да ми струва едно яко seo/meo :) на сайта - www.magniflex.bg
Очаквам чудесни оферти....(Въпросът ми е сериозен, въпреки вида му!)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Seo на сайт?

Зависи какво точно очакваш от СЕО-то. Иначе сайтът ти е симпатичен :)
 
От: Seo на сайт?

Да, симпатичен е! Не е мой, но ще се грижа за него!
Правен е, но не е оптимизиран и е срамота, да е в такова положение.
Целта е, когато напиша матрак или матраци, да излиза в първите 5-6 позиции в Гугъл!
 
От: Seo на сайт?

на този тип страници не виждам смисъл да се прави особено сео, всеки който поне малко си е търсил матрак е чул за тях и ги търси по име :)
 
От: От: Seo на сайт?

на този тип страници не виждам смисъл да се прави особено сео, всеки който поне малко си е търсил матрак е чул за тях и ги търси по име :)

Може и да си прав, но ще се опитам да се справя :wink:
 
От: Seo на сайт?

така като погледнах те си излизат около 15та позиция
Само смени title-а да има "матраци" в него и ще си на 5-6
в момента заглавието е -"maginglex| завинаги", няма как да стане
 
От: Seo на сайт?

така като погледнах те си излизат около 15та позиция
Само смени title-а да има "матраци" в него и ще си на 5-6
в момента заглавието е -"maginglex| завинаги", няма как да стане

Мерси много!
 
От: Seo на сайт?

Сайтчето е свежарско, ако се бориш само за тези 2 думи няма смисъл да си давате парите на вятъра... оправете си малко title-тата (гледам, че са пипнати леко), субмит по някой от БГ директориите (принципно не съм фен, но мисля че в случая ще помогне), купувате 5-6 линка с читав анхор от тематични сайтове (да знам, че е забранено, ама ако ви хванат) и сте готови.

Иначе ако става дума за по-сериозно SEO (проучване, одит на сайта, рисърч на нишата, определяне на основния таргет, стратегия за развитие, консултация, цялостен линк билдинг и тн...), дразни ми едно PM.

Парите за които бих се хванал са: Първоначално 1000 лева + 200 месечно (минимум 6 месеца за да може да се усети ефекта).
 
От: Seo на сайт?

Мерси много за предложението, MacTeP! Ще го имам предвид.
Работя по въпроса и скоро се надявам да го доведа до челните 10 :)
 
От: Seo на сайт?

Може и да си прав, но текст има вътре, не на главната страница.
Смяташ ли, че на лицето на сайта трябва да ма повече текст?
Мнението ти, ще ми от полза.
А нишата е достатъчно конкурентна, като изключим качеството :)
 
От: Seo на сайт?

Може и да си прав, но текст има вътре, не на главната страница.
Смяташ ли, че на лицето на сайта трябва да ма повече текст?
Мнението ти, ще ми от полза.
Радев ти е отговорил, текст си трябва навсякъде, особено ако искаш да закачиш и дълги думи. Вътрешният не е достатъчен.
А нишата е достатъчно конкурентна, като изключим качеството :)
446к не е кой знае колко много. По-скоро е средно конкурентна към слабо. Виж търсене за мебели и ще направиш разликата.:wink:
 
От: Seo на сайт?

Мерси много за съветите ви. Сайтът е правен от някой, който не разбира явно от Seo, но ще го мъча...
 
Допълнителен съвет към предните съвети: Може да се добави блог и тои да се пълни с уникални статии за матраци , съвети за по комфортен сън итн с които да се хване много лонгтеил киурди :) отделно трафик и линкове от социалните мрежи... при редовно блогване и уникално съдържание на блог постовете трудно ще я изместят дори и като нишат стане конкурентна :)



темата от за пазара направо си е за сеосекцията :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Seo на сайт?

Определено си има нужда от повечко текст... с контента е ... колкото повече, толкова повече. Много трудно се оптимизират сайтове без контент, а и лонг търм му е майката
 
От: Seo на сайт?

Отново добри идеи ми давате и ще опитам да се справя.
Мерси много на всички :)
 
не е нужно да го правиш всичко накуп правиш първо едно и след това вместо да се чудиш ами сега какво правиш следващото .. почни от най-лесното (таитълите) към по трудните ...
 
От: Seo на сайт?

С удоволствие виждам, че сайта е на първа страница за "матраци". Izida, поздравления, както и за другите в подписа ти.
 
От: От: Seo на сайт?

С удоволствие виждам, че сайта е на първа страница за "матраци". Izida, поздравления, както и за другите в подписа ти.

Благодаря. С вашата помощ и малко усилия от моя страна, се справих със задачката :wink:
 

Горе