Seo от Индия?

towingbg

Member
Здравейте, не видях да има такава тема в форума. Реших да я публикувам и да видим някой възползвал ли се е от ниските цени и големите обещания на Индийски фирми за Seo оптимизация.
Лично при мен на mail получавам всеки ден оферти именно от такива фирми идващи от Индия. Сега комуникирам с един човек който ме убеждава по скайп, че срещу 89 долара ще ми изкара сайта в топ 10 на google.bg което не ми се струва много реално времето за изпълнение е 6 месеца.
 
Ето целия mail:
от:
"Syed Furqanul Haque" ([email protected])

I hope you are doing well. Thanks for your Email.
I am Syed Furqanul a colleague of Rupali and I am taking care of Business Development Activities at WebChromite.
We are Located in Noida NCR New Delhi INDIA. You can find us at www.webchromite.com

Sure, please let us know website URLs and geo target location, so that we can analyze your website with our SEO technical team to recommend you the best SEO Plan.

NOTE: Kindly find the Christmas and New Year Discounted Offer for all SEO plans below:
Timeline: 3 to 6 Month minimum (According to Keywords Competition and monthly Volume Searches)

We restructure website in SEO manner and could provide you 1st page keywords ranking in Search Engine Result because 1st page ranking have maximum probability to get maximum traffic present on Search Engine. We could help you to get maximum amount of traffic visible on 1st page of Google.

I would appreciate if you can add me on your Skype contact list My Skype ID: syed.ipm, so we can have any quick call/chat discussion.

Waiting for your early reply.

If you've got any further questions, please don't hesitate to ask me.
 
че срещу 89 долара ще ми изкара сайта в топ 10 на google.bg
Дълго време бях в топ 5 по "кръчма". Без да съм дал стотинка.
Този резултат бе от форум за градинарство. :D
Таааа, в топ 10 ще те изкара по коя дума?
Ако тия пари ти въртят дупка в джоба и се стремят да изпаднат, мога да се наведа и да ти дам резултат за топ 5. ;)
 
Дам
 
Ключова дума:пътна помощ само за google.bg а иначе каза че трябва да му подам още 4 ключови думи
 
Като ти гледам темите, мисля, че е време да спреш да правиш seo на сайта си. Ако наистина правиш всичките тези простотии за seo, които ги пишеш, то цяло чудо е как сайта ти още се класира. Сега и до индийците ли опря? Тези пари дето ще ги дадеш на индиеца - аз ще свърша същата работа като тоя индиец: ще ти наблъскам "един тон" линкове, а после като не се получи, ще ти кажа, че ти си оплескал работата по сайта. :D
 
Колега не се отнася до сайтовете който са класирани добре, а за нови проекти и това което съм публикувал като тема мисля, че засяга много хора със сайтове на който изпращат постоянно на майла всякакви оферти основно от Индийски фирми за Seo защото аз на седмица получавам минимум по 2-3. Като напишеш в Google за тези индийски seo специалисти не излиза нищо, а така темата ще се показва в търсачката и хората който се чудят дали да се доверят на тези оферти ще могат да прочетат темата и мненията но ще те помоля да пишем нормални мнения, а не да се заяждаме...
 
Те не могат да си оптимизират техният сайт, какво остава за други. Техният сайт има TF - 2 и CT - 14 или с други думи ще ти наблъскат няколко хиляди линка и сайта ти никога няма да се качи в Гугъл. Има доста качествени БГ специалисти, но те си искат съответната цена.
 
Само като чуеш индиец, пакистанец, бангладешец бягай с двеста. Как изобщо виждаш да ти направят SEO за google.bg хора, които не знаят български?! Най-вероятно след "оптимизацията" му трябва да правиш нов сайт или да платиш десеторно на БГ специалист да ти оправя сайта.
 
Колега не се отнася до сайтовете който са класирани добре, а за нови проекти и това което съм публикувал като тема мисля, че засяга много хора със сайтове на който изпращат постоянно на майла всякакви оферти основно от Индийски фирми за Seo защото аз на седмица получавам минимум по 2-3. Като напишеш в Google за тези индийски seo специалисти не излиза нищо, а така темата ще се показва в търсачката и хората който се чудят дали да се доверят на тези оферти ще могат да прочетат темата и мненията но ще те помоля да пишем нормални мнения, а не да се заяждаме...

Моля те, кажи ми, че се шегуваш с това мнение?! Защото по-голяма тъпотия рядко се среща... .
 
Колега не се отнася до сайтовете който са класирани добре, а за нови проекти и това което съм публикувал като тема мисля, че засяга много хора със сайтове на който изпращат постоянно на майла всякакви оферти основно от Индийски фирми за Seo защото аз на седмица получавам минимум по 2-3. Като напишеш в Google за тези индийски seo специалисти не излиза нищо, а така темата ще се показва в търсачката и хората който се чудят дали да се доверят на тези оферти ще могат да прочетат темата и мненията но ще те помоля да пишем нормални мнения, а не да се заяждаме...


Отвори друга тема за тези хора, които получават постоянно оферти от Нигерийски принцове също. Ама без заяждания нали, а нормални неща да пишем там, пък хората да си преценят вече. :D
 
Ако вярвах на всичко, което получавам по мейла до сега патката щеше да ми е 150см, да тежа 40кг от тях поне 20кг щяха да са ми циците и отделно Бил Гейтс щеше да ми завижда за всички получени наследства и лотарии, които съм спечелил :D
 
На теб да не са ти дали индийците 1,2 долара, за да публикуваш тема с линк към техния сайт? Щото иначе наистина не вярвам да има смисъл в започването на тази тема!
 

Горе