SEO промоция за нови клиенти – 30% отстъпка от Lilacor.com!

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

По случай наближаващите коледни и новогодишни празници Lilacor.com обявява празнични цени на всички SEO услуги и SEO пакети.
Намалението е валидно в периода от 01.12 до 31.12.2012 г. включително!

Специално за членовете на Предприемач пускам промо код SEOPRED. Кодът ще е валиден само за първите 3 поръчки (1 поръчка = 1 потребител) и с него ще получите напълно безплатен SEO одит на сайта си, дори да поръчате оптимизация само по 1 ключова дума (иначе трябва да поръчате SEO по поне по 3 ключови думи, за да се възползвате от този бонус). За реална поръчка се брои такава, за която договорената сума вече ми е предплатена. Един потребител може да отправи запитване за повече от 1 сайт, отстъпката ще бъде валидна.

Нужни са ми URL адресът на сайта ви и списък с ключовите думи, за които искате топ 10 позиция, за да ви изготвя офертата. Ако цената ви устройва, ще можете да се възползвате от промоционалната SEO оферта. Винаги изисквам предплащане на месечната такса за SEO за 1 месец напред.

Забележка: Моля да ми пишат само хора, които са готови да инвестират в SEO в дългосрочен план. Идеята на тази промоция е да дам шанс на повече клиенти да се запознаят с услугите ми на по-достъпна за тях цена. За да получите своята персонална оферта за SEO оптимизация с 30% намаление плюс още бонуси, моля пишете ми на ЛС или през формата за контакт в сайта ми.

Всичко за промоцията можете да научите тук: SEO промоция с 30% намаление.

Очаквам запитванията ви, ще се радвам да работим заедно!
 
  • Like
Реакции: Brad

Горе