Предлагам: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0
-------------------------------- СЕО --------------------------------

----------ДО БЕЗКРАЙ----------




През последните месеци се сблъскахме с масираната анти-СЕО кампания на Google, чиято цел е всячески
да ликвидира възможността за СЕоптимизиране на сайтовете и доброто им класиране в резултатите от търсенето
чрез ненатурален линкбилдинг.
По същността си такъв е ВСЕКИ линкбилдинг, който се осъществява целенасочено от Вас, или от друг по заявка.
Като такъв Google разбира:
- всеки внезапен линк-бласт /внезапно изсипване на многобройни линкове към сайта/
- използването на еднообразни ресурси на линкове /напр. блог коментари/
- използването на еднообразни ключови фрази за носител на линковете
- насоченост на линковете преимуществено към основната страница на таргетираният сайт
- добиването на линкове от едни и същи IP малобройни адреси




За да се преборим с тези алгоритми е нужен:
- ежедневен труд, вместо спорадично изсипване на линкове накуп
- достъп до автоматизирани инструменти за постване в многобройни платформи, или още по- ожесточен ръчен труд
- прецизна премереност на използваните линкове
- прецизност и внимание при насочването на линковете
- многобройни прокси-та
....
....ежедневен къртовски труд, съпроводен с огромно внимание и математическа изпипаност....
и в крайна сметка неизбежният въпрос: нима си заслужава усилията??
На това място Google е постигнал целта си, тъй като в повечето случаи отговорът е НЕ, не си заслужава,
нека просто използвам AdWords - та бюджетът и времето, което отделям за СЕО са дори по-големи..


Така че: МЪРТВО ЛИ Е СЕО?

НЕ!

В отговор на предизвикателството Ви предлагам СЕО инфинити -
абонаментна СЕО линкбилдинг услуга, която предлага
постепенно, ежедневно, разпределено оптимално добавяне на линкове към Вашият сайт..

seoinfinity.jpg






Ще получавате в продължение на един месец:

-десетки до стотици регистрации в уеб директории
-десетки до стотици публикувани статии в артикъл директории
-десетки до стотици социални отметки
десетки до стотици профили
-стотици до хиляди блог коментари
-десетки пдф документи, качени в сайтовете за споделяне на документи
-многобройни линкове към изброените по- горе обекти /3д тиер линкове/​

-всички от множество различни IP адреси
-публикуване само в релевантни страници​

линкове към Вашият сайт ден след ден

По подразбиране директните линкове към сайта ще идват само от сайтове, чийто ПР /на основната страница/ е 3+
По подразбиране директните линкове ще се публикуват само на страници с максимум 60 изходящи линка
По подразбиране анчорите ще бъдат разпределени както следва:
20% основна ключова дума
20% naked (напр. www.moyatsait.com)
30% сходни кл. думи
30% общи ключови думи /кликни тук, прочети още, уебсайт и т.н./
Вие можете да заявите друго, ако следвате олд-стайл, или друга тактика.



КОЛКО БИ СТРУВАЛА ПОДОБНА УСЛУГА? $100? $200?
НЕ! За Януари,
услугата ще е на стойност
$30
------

------
Свободни места за ФЕВРУАРИ 2013 - 4!


------

------

Кратък обзор след края на първите две седмици от Ърлибърд проекта през ноември и декември:
Контролен сайт, по който не се върши НИЩО ДРУГО /вкл. не се публикува НИЩО/
резултатите
:

В началото /2.11/ -
tcl-11-2.jpg


След две седмици /16.11/
tcl-11-15.jpg


След три седмици /24.11/
tcl-24.jpg


След два месеца /29.12./
2mon.jpg


Таргетираните кл.думи са с от 600 до 4000 месечни търсения.

Още резултати:


Малко над 2 седмици.
Дума 1, [B]n/a => 21-4
Дума 2 70-80 => 11


И за двете няма предишен линк билдинг, втората си се беше ранкнала с он пейдж.

kw1.png


kw2.png


Много добре!
Да вкъкна, че съм единствения с БГ сайт в първия постоянен събмит и виждам много добри резултати.
Не мога да дам такъв подробен събмит както КАЛОС, но ще кажа, че по 3 кл.думи от 3та станица вече са в ТОП5 на първа :)
Другите се борят да влезнат в първа страница!
Ако не се лъжа бяхме се разбрали за 7-8кл. думи и съм много доволен от резултата :)
Смятам да продължим с постоянен събмит ;)

Аз ползвам тази услуга от 4 дни и вече имам значителни резултати.Бях на 130 място по една ключова дума а сега съм на 23 място.Ще продължавам да ползвам услугите на KALOS защото е много коректен човек.




Тъй като не мога да следя всички сайтове, ще се радвам останалите участници в проекта да споделят своите резултати!








faq.png


Ще се класира ли сайтът ми на първа позиция, вследствие на ежедневното добавяне на релевантни линкове от сайтове с висок ПР?
Възможно е, но конкретният резултат е трудно предвидим и зависи от неща като:
-вашата онпейдж оптимизиция
-вашите конкуренти
-конкрентата ниша
Никой не би могъл да определи със сигурност резултата, но със сигурност той ще бъде ясно изразен!

Ще получа ли отчет за създадените линкове?

Да, в края на месеца ще получите подробен отчет за изградените беклинкове.

Може ли дRректните линкове към сайта ми да са от сайтове с още по- висок ПР, например само с ПР5+
Може да го заявите, но в този случай те ще бъдат драстично по- малко.

Може ли аз да предоставя статиите за директориите за статии, описанията за уеб директориите и т.н.?
Да, но не е необходимо. Конкретно за директориите за статии е добре да предоставите уникална статия.

Приложимо ли е за български сайтове?
Не. Услугата е предназначена само за англоезични сайтове.

Приложимо ли е за адюлт сайтове?
Не. Услугата не се предлага за адюлт, свързани с фармакологични продукти сайтове и сходни.
 
Последно редактирано:
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

ОСТАВАТ ОЩЕ 3 СВОБОДНИ МЕСТА ЗА ЯНУАРИ
И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ ЗА 2013-ТА ГОДИНА:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА 2013ТА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

По подразбиране директните линкове към сайта ще идват само от сайтове, чийто ПР /на основната страница/ е 3+
По подразбиране директните линкове ще се публикуват само на страници с максимум 60 изходящи линка
По подразбиране анчорите ще бъдат разпределени както следва:
20% основна ключова дума
20% naked (напр. www.moyatsait.com)
30% сходни кл. думи
30% общи ключови думи /кликни тук, прочети още, уебсайт и т.н./
Вие можете да заявите друго, ако следвате олд-стайл, или друга тактика.

Тук предполагам говорим само за релевантни източници.
Имам няколко въпроса. Колко ключови думи и урл-та се приемат максимално? Ако имам сайт, който се бори за 20 основни ключови думи/фрази, съответно с 20 различни урл-та? Могат ли да се променят тези проценти, примерно 50% бранд фраза ббез общи анкори? С каква уникалност са спиннатите копия от предоставената статия? Удобно ли е да се даде някой и друг случаен пример за страници с около 50-60 изходящи линка? Тази услуга не се препоръчва за нови сайтове? Предлагат ли се контекстуални форумни линкове?
 
От: От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

Тук предполагам говорим само за релевантни източници.
Имам няколко въпроса. Колко ключови думи и урл-та се приемат максимално? Ако имам сайт, който се бори за 20 основни ключови думи/фрази, съответно с 20 различни урл-та? Могат ли да се променят тези проценти, примерно 50% бранд фраза ббез общи анкори? С каква уникалност са спиннатите копия от предоставената статия? Удобно ли е да се даде някой и друг случаен пример за страници с около 50-60 изходящи линка? Тази услуга не се препоръчва за нови сайтове? Предлагат ли се контекстуални форумни линкове?
Да, като релевантността се определя чрез присъствието поне веднъж на поне една от ключовите думи в източник /при микронишовите си позволявам да смъкна понякога този филтър, защото в противен случай почти не могат да се намерят източници/
Няма ограничения - по подразбиране краулвам целият сайт и разпределям линковете към ВСИЧКИ вътрешни страници от първо, или първо и второ ниво, тъй като това е оптимално спрямо съвременните SE алгоритми, НО за един и същ набор от ключови думи. В даденият пример, ако всяка отделна страница се бори за РАЗЛИЧНА /собствена/ ключова дума - това се и вече самостоятелен проект.
Процентите могат да се променят както желаете.
Уникалност от 60 до 90%
Показва добри резултати и при нови сайтове, другият месец ще дам пример за такъв - стигна до втора страница по 4 от 11 ключови думи за които се бори /700 - 4000 месечни търсения/ в третата седмица. Но резултатите НЕ ВИНАГИ са толкова добри!
В тази услуга не са включени точно този тип линкове /ако говорим за форумни ПОСТОВЕ/, но мога да добавя такива допълнително. Ако говорим за линкове от форумни ПРОФИЛИ - могат да се включат без допълнително оскъпяване, не съм ги включил по подразбиране, понеже в моята практика в над 80% от случаите, последните оказват по- скоро негативно влияние върху сайтовете.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

Ползвам тази услуга и мога категорично да кажа че дава резултати. Сайта по който се работи има придвижване напред и линковете се трупат. KALOS работи много прецизно и тази работа дава резултати. Препоръчвам я.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013




INFINITYSEO.jpg



СВОБОДНИ МЕСТА ЗА ФЕВРУАРИ - 4


И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

Доволен съм от услугата!Сайта ми е БГ и ето какви са резултатите:

"Position: 2
Page 1 of about 2 480 000 pages."

а бях 7ми :). Със сигурност ще продължа да използвам услугите на KALOS! :)
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

Услугата си залужава, със сигурност има подобрение на позицията на keyword-ите.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

Интересувам се - свободен ли си за този месец?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

Здравейте Kalos искам 3-месечен пакет, който да стартира откогато имате възможност, моля за акаунт за плащане на Л.С.
Благодаря!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

Здравейте Калос, само за бг сайтове ли предлагате оптимизация. Може ли да ми пратите
скайп на лично?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

Всъщност услугите са насочени ОСНОВНО към АНГЛОЕЗИЧНИ сайтове.
Ще ви пратя.

Здравейте Калос, само за бг сайтове ли предлагате оптимизация. Може ли да ми пратите
скайп на лично?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

Резултатите са красноречиви за малко повече от две седмица, замислям се за абонамент при Kalos за тази услуга...
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга - Януари 2013

и аз съм много доволен от услугата.Това са резултатите след първата седмица,а започнахме от нулата :)))site 18-02-13.png
 
Последно редактирано:
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

айде честито след 10 дена инфинити дойдоха и първите 58 е.цента :)))
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

OK, запазено.
Утре ще обявя и всички свободни позиции за март.

може ли да запазя едно място за март
 

Горе