Предлагам: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Може би не ти отговаря защото онзи ден си писахме, че бил някъде по гости и работи с някакъв мобилен нет. Тия дни го очаквам и аз да се появи :)
 
Колегата ми направи супер СЕО.
За 3 месеца сайта вече генерира от 120 до 200 органичен трафик от гоогле. Като трябва да допълня, че от около МЕСЕЦ не се пуска НИКАКВО съдържание на уеб сайта..

Услугута определено си заслужава и парите се избиват ;)
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Услугата е почти към приключване, като приблизително след първата седмица е налице ефекта върху някои силно конкурентни ключови фрази. Една от основните захапа топ десятката в гугъл.ком, а другите се придвижват умерено напред.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Имате ли свободни позиции за СЕО , искаме да поръчаме . Моля ЛС
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Един + и от мен за колегата KALOS. Само 2 месеца работа по сайта и вече сме на 1 страница по доста от необходимите ни ключови думи :))
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

С Kalos роботим дълго време и услугата е добра, но е само една част от оптимизацията, за резултати се иска добро съдържание също.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравей Колега. Ако ти е удобно, пиши ми на имейл Intelwatch @ abv.bg, че не мога да пращам съобщения. Трябва ми СЕО услуга за издигане на нов англоезичен онлайн магазин.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

@innovatora Да! Някой от последните резултати:


ex44.JPG


ex56.JPG


ex38.JPG

Но за момента няма свободни места..
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга


СВОБОДНИ МЕСТА ЗА АПРИЛ - 2 ( СТАРТОВА ДАТА 7-МИ )




И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!

ВСЕКИ АБОНАТ НА ИНФИНИТИ ПОЛЗВА 33% ОТСТЪПКА ЗА СОЦИАЛНИТЕ СИГНАЛИ!

 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравейте , писахме ви преди време за СЕОТО , обещахте ни 1 пакетче ,че можем да си го използваме когато искаме . Искаме сега удобно ли е /
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравейте , писахме ви преди време за СЕОТО , обещахте ни 1 пакетче ,че можем да си го използваме когато искаме . Искаме сега удобно ли е /

Да, разбира се. Пишете ми на лични детайли.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравей , услугата подходяща ли е за сайт на английски език на тема козметика ? Евентуално каква ще е и цената. Поздрави
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравей , услугата подходяща ли е за сайт на английски език на тема козметика ? Евентуално каква ще е и цената. Поздрави


Здравейте, да разбира се - услугата е насочена основно към англоезичните сайтове. Цената е все още $30/месец или 77 за три месеца.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Аз трябва да понапомпам още малко контент англоезичен и ще поръчам 3 месеца за едно магазинче.

Фрактури издаваш ли?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Предлага ли се все още услугата?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

При някой наблюдава ли се изпадане на сайта или замръзване на позициите, от услугата?
 

Горе