[ SEO ] PDF Marketing Factory

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0
НАПРАВА НА PDF Документ, ЪПЛОУД В 10+ ТОП Сайта за споделяне на документи + БУУКМАРК БУУСТ

pdfseo.jpg

ЩЕ ПОЛУЧИТЕ:

icon.png
Създаване на PDF от Текст*!
icon.png
Ъплоуд в 10+ сайта за споделяне на документи!
icon.png
Контекстуален Линк към Вашият сайт в документите!
icon.png
300 Социални отметки към Документите!
icon.png
Повишете представянето на сайта си в Търсачките и привлечете Трафик!

icon.png
Не е необходимо да ми давате статия*!
icon.png
Посочете само URL Адреса и съответните кл. думи!
icon.png
За социалките - URL Адреса, заглавие, описание и съответните кл. думи!
icon.png
Изпълнение до 2 дни (в работните дни)!
icon.png
Комплексен репорт)!





САМО ЗА $9


http://www.predpriemach.com/private.php?do=newpm&u=4725


Начин на плащане:
payp.jpg
 
От: [ SEO ] PDF Marketing Factory

Поредната страхотна оферта! За всички, които се чудят дали помага и как:
1. Гугъл индексира текста от пфд-ите като обикновени статии и също така си зачита линковете.
2. Понеже сайтовете за споделяне на документи са с доста ауторити и високи ПР-и, като види връзки от там Гугъл ги спуска с парашута на горните позииции. *** Пример **** - резултат 2
3. Ако приложите и картинки става още по-готино.
4. С такава услуга директно изстрелвате MNS за няма и седмица. Някой се чудеше кое работи след последните ъпдейти - пробвайте и ще се убедите.
5. За разлика от повечето СЕО услуги - тук няма значение езика на документа. Сайтовете приемат и документи на български - вижте пак горният пример.
6. Ако го комбинирате с пакета на Калос за видео ъплоад - ефектът ще е още по-бърз и осезаем.

Пиша тези редове, защото доста хора ще подминат офертата, а не трябва. Пробвано е и работи ;)
 
От: [ SEO ] PDF Marketing Factory

You must spread some Reputation around before giving it to tuger again.

Така е, аз бях споделил това в офертата на СЕО Уики Пакетите - тук, това са висококачествени линкове от сайтове с ПР3-ПР8, които нерядко оказват решаващо влияние в класирането. По тази причина са неразделен елемент и от МастърПак СЕО Тиранозавъра.
 
Последно редактирано:
От: [ SEO ] PDF Marketing Factory

Офертата приложима ли е за БГ сайтове?
 
От: [ SEO ] PDF Marketing Factory

Да, но ако се ползва бг- съдържание няма да мога да синонимизирам съдържанието /което правя за англоезичните/, дори и да ми дадете статия в спинтакс.
Алтернативно може да се ползва англоезична статия с латинизирани /или в превод/ бг ключови думи.
 

Горе