[ SEO ] VIDEO Marketing Factory

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0
НАПРАВА НА ВИДЕО, ЪПЛОУД В 30+ ТОП ВИДЕО САЙТА + БУУКМАРК БУУСТ

Videomarketing.jpg

ЩЕ ПОЛУЧИТЕ:

icon.png
Създаване на Видео от Текст*!
icon.png
Ъплоуд в 30+ сайта за Видеосподеляне!
icon.png
Линк към Вашият сайт в описанието на всяко Видео!
icon.png
600 Социални отметки към Видеотата!
icon.png
Повишете представянето на сайта си в Търсачките и привлечете Трафик!

*Видео от този тип:
[video=youtube;C-CIonYQEs4]http://www.youtube.com/watch?v=C-CIonYQEs4[/video]



vidmarketing.jpg



icon.png
Не е необходимо да ми давате статия*!
icon.png
Посочете само URL Адреса и съответните кл. думи!
icon.png
За социалките - URL Адреса, заглавие, описание и съответните кл. думи!
icon.png
Изпълнение до 4 дни (в работните дни)!
icon.png
Комплексен репорт)!





САМО ЗА $15


http://www.predpriemach.com/private.php?do=newpm&u=4725


Начин на плащане:
payp.jpg
 
От: [ SEO ] VIDEO Marketing Factory

Поздравление за хубавия дизайн на офертата.

За 600 социални отметки имам въпрос. Към всяко видео ли ще има 600 социалки или разпределено по равно?

Разпределено. 600 така или иначе са твърде много /СПАМ маркиране/ към един обект наведнъж. НЕ Е ПРОБЛЕМ да направя и толкова, но цената ще е друга.
 
От: [ SEO ] VIDEO Marketing Factory

Музичката ми е много позната. Мисля че е от някой от сток сайтовете? А възможно ли е изготвяне на 2 видеа по 30 секунди и разделяне на линковете към тях. Бтв ако можеш да ми драснеш ЛС да те питам дали се интересуваш имам една недовършена работа, ако искаш да я поемеш.
 
От: [ SEO ] VIDEO Marketing Factory

Музичката ми е много позната. Мисля че е от някой от сток сайтовете? А възможно ли е изготвяне на 2 видеа по 30 секунди и разделяне на линковете към тях. Бтв ако можеш да ми драснеш ЛС да те питам дали се интересуваш имам една недовършена работа, ако искаш да я поемеш.

Музичките са от фрий сорсове, да. Линковете от социалки могат да се договорят, но един ъплоуд е за един клип в пакет /продължителността не е от значение, ако искате вие да предоставите клип, единственото ограничение е да е до 50МВ/
 
От: [ SEO ] VIDEO Marketing Factory

Доволен съм от услугата, колегата направи повече от колкото е описал.
 
От: [ SEO ] VIDEO Marketing Factory

Доволен съм от услугата, определено ще се ползва пак - видеотата са окей, линковете също, социалките супер - отлична услуга, можете да поръчвате без никакви притеснения.
 
От: [ SEO ] VIDEO Marketing Factory

!ЧЕРНИЯТ ПЕТЪК ЗАПОЧВА ОТ ДНЕС!

-50% ОТСТЪПКА*

bweek.jpg


*Отъстъпката се отнася за пълен пакет, като ВИДЕОТО ЩЕ БЪДЕ ДИСТРИБУТИРАНО ДО 7 САЙТА за видеосподеляне със същото количество социални отметки /600/, което ще повиши ранжирането им!
 

Горе