Продава се: Shopify дропшип сайт с 80 продукта

blackout8

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте,

Продавам разработен дропшип сайт с 80 детайлни продукта - продукти са в категория гривни, огърлици и пръстени, с основен таргет УСА.

Сайта е стартов - няма поръчки, но всичко е настроено за вас.

Използвам Oberlo app - с който импортирам продуктите от Alexepress. Разбира се и fullfilment-a е през Oberlo, т.е. с един клик вие финализирате цялата поръчка. Аппа се грижи да избере правилните продукти, както и правилния вариант, ако има такъв. След това аппа въвежда данните за клиента, избира и шипинг метода ePacket, както и допълнително инфо, което сте задали като дефоут стил:
***Please do not include any advertising, receipt or invoice with this order.***

Всеки продукт има свое описание, както спецификации, така и снимки. Всички снимки са ръчно ъплодвани от мен, след като първо съм ги компресирал - скоростта на зареждане е важна :)

Използвам mailchimp-a, като съм заредил поредица от 9 емейла с цел upsell.

Използвам апп за social proof в лицето на Sales Pop, както и е настроен аппа за симулиране на оскъдност и спешност - Hurrify.

Използвам Conversio като съм настроил мейла с recipt-a, като в него има upsell, чрез промо код, така и abandon cart серия от 3 мейла, за възстоновяване на клиенти.

Настроени са всички страници - about us, shipping & delivery, 100% Satisfaction Guarantee, Privacy Policy, TOS, Contact us.

Ако не искате да губите дни, а и седмици в настройки на целия магазин, а искате директно да почнете да продавате, то можете да ми пишете ЛС за повече инфо.

Цената на която го продавам сайта е 498 долара. Прехвърлянето става в самата система на Shopify.

Това е за сега, за повече въпроси на ЛС.
 

Горе