Shopiko, системата на superhosting - отзиви?

Ако сте използвали или преглеждали Shopiko, какви са вашите отзиви, мнения и коментари ?

Абе батенца, що се набутвате в някакви спевдо сайт-криейтори. Тия от суперхостинг скоро могат в портфолиото си двигатели за подводници да пуснат. :D

Предлагат го, за да сложат още един тул, като ще го минат като ползва за потребителя, поръчал преди това хостинг. Много велика стратегия. Да, става за някой, който не прави разлика между сайт и банер. :D
 
От: Re: Shopiko, системата на superhosting - отзиви?

Не съм се набутал, защото не съм платил за нея и не знам дали са псевдо сайт-криейтори защото ме сум ги ползвал.
 
От: Shopiko, системата на superhosting - отзиви?

Не работят ли със системата на gombashop?

Ако да - в това няма нищо, $INeed$. Нормално е да добавят различни по вид инструменти като допълнение към основната услуга - хостинг.
Двигателите за подводници не знам как ще свържат с хостинга :D
 
От: Shopiko, системата на superhosting - отзиви?

Не работят ли със системата на gombashop?

Ако да - в това няма нищо, $INeed$. Нормално е да добавят различни по вид инструменти като допълнение към основната услуга - хостинг.
Двигателите за подводници не знам как ще свържат с хостинга :D


Да, работят с нея, ядрото е нейно.
 
Re: От: Shopiko, системата на superhosting - отзиви?

Не работят ли със системата на gombashop?

Ако да - в това няма нищо, $INeed$. Нормално е да добавят различни по вид инструменти като допълнение към основната услуга - хостинг.
Двигателите за подводници не знам как ще свържат с хостинга :D

Лесно ще го свържат, както карат клиентите си да си платят за една година хостинг и после да скочат с въже от някой мост. :D

Не се изненадвайте от неща, които само като ги напишеш не звучат логично. :)
 
На мен пък ми харесва, opencart е по-добър вариант, но малко по сложен.
Ако ти е сложно и имаш пари не е лошо това Shopiko :D
 
Голямо блеене пак против суперхостинг :) По темата. Позлвай хостинг при тях с Prestashop за предпочитане, крайна опция Open cart.
 

Горе