SMS от международен номер

voic4e

New Member
Здравейте! :)

Получих СМС от международен номер; Nokia 1600 не може да ми изпише съобщението, но установих, че кода на номера от който го получих - 0664 е на някаква страна Montserrat:

Код:
http://en.wikipedia.org/wiki/Montserrat

Някой може ли да ми каже дали това има нещо общо с PayPal, GoDaddy, CashBurners, GenBucks или MoreNiche?

Благодаря! :)
 
От: SMS от международен номер

Абе незнам има ли нещо общо, но преди година и нещо бях получил смс на Английски и ако не се лъжа от чужд номер.....няква ми предлагаше брак май ... :D ..
 
От: SMS от международен номер

По принцип има телефонни измами да ти "кликнат" от международен номер, ти да се обадиш и да се набуташ с 1-2-3 евра, но тук логика и смисъл липсват. :S
 
От: SMS от международен номер

Едва ли има нещо общо с тях, или някой се гъбарка или е тип "набутване" с няколко евра. Не знаех че в британските доминиони в Карибско море също практикуват такива гимнастики - те се изхранват почти изцяло от туризъм, ама знае ли човек - сега сме във финансова криза. :)
 
От: SMS от международен номер

Благодаря за отговорите! :) Помислих си, че е нещо сериозно и ми беше хрумнало да им се обадя, но не го сторих.

Темата е за кофата - ако знаех, че са такива работите, изобщо нямаше да пиша :mad: , за което се извинявам на админите.
 
От: SMS от международен номер

може смс-а да е на кирилица, аз например тях ги чета когато ги отварям през компютър.
 

Горе