SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Направо съм бесен! През миналия месец имах над 40 лв. чиста печалба от тея нещастници smspay и днес си гледам отчета
за юни месец и кво да видя : -1,74лв. Викам си тея ******* нормални ли са! Верно че си режат попринцип яко с парите,
горе долу с около 30 % всеки месец си ме режат, обаче викам чак пък да съм на загуба не вярвам. Пиша им аз и кво ми казват :
Че това било защото миналия месец съм имал много високи приходи и се изведнъж ниски(незнам кво общо има) и затова съм бил
на минуси щяли част от сумата да ми върнат след 6 месеца. :D Честно ви казвам идеше ми да отида в офиса им и да пребия
управителя им(p.s. миналия месец имах направена чиста печалба около 180лв. от която ми платиха само 130 разбира се заради
някви си тяхни отдръжки), но аз имах в сайта тестове за матура и нормално май месец имах голям трафик заради матурите.
Сега нямам защото свършиха. Кво съм виновен аз затова? Направо много се изнервих и им писах едно гневно писмо, защото
направо полудях. Идеята ми е всеки тук, който се чуди какви системи за смс разплащане да ползва въобще да не си помисля
за smspay!
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Pics or it didn't happen! Дай малко доказателства като правиш такива твърдения, представи си някой твой конкурент да оплюе теб така, ходи после доказвай, че нямаш сестра :)
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

smspay1.jpg
Ти да не си някой от екипа че ги защитаваш?
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Това достатъчно ясно ли показва че тези са пълни измамници и че никой нормален не трябва да ползва услугите им?
Аз си мислех че като имам смс разплащане трябва да изкарвам пари а не да давам, но явно тези от smspay мислят
по друг начин, което е доста жалко за тях, защото по този начин ще изгубят както мен като клиенти така и още
сумати хора, които ще имат възможността да прочетат тази публикация. Аз мислех да се развивам от есента и да
пусна нови смс услуги, така щяха да ми се увеличат двойно-тройно приходите и щяха да изкарат някой лев от мен,
но накрая заради 40 лв. сега ще изгубят много повече завбъдеще!
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

И ние имахме случка с тях чакане 10 дни за отговор после колегата щял да пише, после колежката щеше да погледне после не знам си какво беше и като цяло им оставихме там каквато сума беше останала и да си се радват след толкова разправии...
Не си е работа с тях...
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Ще съм ви благодарен ако някой ми препоръча добра и наистина коректна фирма за смс разплащане! :)
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Не, нищо общо нямам с смспей, просто съм на мнение, че когато човек прави някакви твърдения за друг или фирма, трябва да ги доказва. Но вечe сте двама недоволни, което променя нещата :)
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Като гледам как сте им набрали...
Имам приятели с които да ви свържа за да не се чуствате длъжници :)
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Аз по едно време си бях купил един сайт който основно от смс-и се хранеше и след високи печалби яко на долу -400 лв. някъде. При мен обяснението беше че моите клиенти не си платили сметките а те вече ми били дали видиш ли парите и за това съм им длъжник. Нещо такова беше вече не помня мина 1 щастлива година през която не се занимавам със сайтове с смс разплащания...
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Ще съм ви благодарен ако някой ми препоръча добра и наистина коректна фирма за смс разплащане! :)

Mobio.bg гаранция няма проблеми с тях.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

При мен обяснението беше друго. Нещо много логично и смислено, че миналия месец съм имал голяма печалба и сега около 3,5 пъти по-малка. :D А кажи ми къде е логиката!
И като ги псувам ми викат ти не искаш да ни чуеш и да ни разбереш кво ти обясняваме. Имам чуството че тея ни мислят за бавноразвиващи се и че не можем да се усетим че
фирмата им е затъваща и просто краде от клиентите си, за да може да си плаща заплатите на служителите. Все пак се надявам че има все още има свястни фирми, които са
коректни. Доста хора ме съветват че мобио са добре, така че най-вероятно тях ще пробвам. Дано всичко при тях да е наред, защото ми писна да си върша работата и само
някакви мошенници да изкарват пари на мой гръб.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

А ти какво точно очакваш, да събереш пари 2 месеца и после удръжките за тяхна сметка ли? Ако нямаш приходи е нормално да излезеш на минус. И на мен ми се е случвало.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

За тези, които са над неща като библиотека с информация -- ето линк наготово с информация www smspay bg/help/view/38
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Ти явно си някой от екипа вече. :D И хич не четеш за какво става дума. Приятел миналия месец имах около 400 кинта от които прогнозираните приходи ми бяха 136 лв. Колко повече за отдръжки ле пич. Тоя месец от 40лв. печалба 41лв. отдръжки. :D Виждам че имаш само 1 мнение, което силно ме навежда на мисълта че си някой от екипа им и ако
е така вземи кажи на шефовете си да си оправят малко начина на работа, защото както виждаш не съм само аз този, който не харесва smspay. По-скоро нямат клиент, който
да ги харесва.:D
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Нищо общо нямам, регистрирах се специално за да ти кажа че бъркаш, останалото си е твоя работа.
Чета и не виждам нищо конкретно, като например подробностите от отчета.
Само ще ти подскажа, че ако имаш приходи на 1 лв 400 лв, 400 Х 45% = 180 лв - 18 лв данъци = 162 лв до тук и още някой лев за удръжките от предните месеци ...

Аудиторията сама да прецени колко си даваш зор да мислиш или е по-лесно само да тролиш като сукалче с надеждата някой да ти обърне внимание.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Хайде още някой новорегистриран да обясни, че ние не разбираме....
И ние и 3 клиенти на които сме правили сайтове се махнаха от вас (не знам, но май работиш там) и тук един не каза добро... сигурно всички които сме писали сме кухи и не разбираме....


Методологията за удържане на пари от мобилните оператори е еднаква и се отнася за всички техни клиенти. Независимо коя фирма използвате, ще ви бъдат удържани пари. Единствено SMSPAY.BG ще ви възстанови тези удържани суми след няколко месеца!:lol:
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Не, и аз имам един сайт към тях и съм запознат как функционира системата :)
Отделно от това за съжаление се налага да се занимавам доста често с лигави запитвания и лесно разпознавам кога някой просто не разбира какво става и си мисли, че с пискане някой ще му обърне внимание. Съмнявам се да тръгнат да му решават проблема по този начин.
Моят сайт прави 4-цифрени суми, вие си преценете колко ми е разумна преценката. Толкова с безплатните съвети, опитайте другите фирми и така, всеки ще си намери мястото.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Няма по нахален екип от вашият! Вие нестига че крадете от хората пари еми и ги обвинявате че са тъпи, че не разбират, че вие сте прекрасна фирма, която
даже много дава а ние сме шматки и не разбираме нищо. Ето ти простата сметка : май месец : 400 лв. юни месец : 80лв. общо прави : 480лв. от които ще
взема 136.70 - 1,74лв. = 134,96. Знам че съм много по прост от теб, но уча Приложна математика в СУ и мисля че поне елементарни сметки мога да правя.
Ти предполагам си завършил Харвард и ние сме доста далеч от твоето интелектуално ниво, но няма как дори и бавноразвиващ се да убедиш, че това е добра
печалба от 480лв. да получиш 134,96. Има един друг подобен форум, в който също много хора се оплакаха че не са си получили дори парите от вас.
Явно освен теб се падат 10-на лиглювци, които си търсят правата и искат да не се подиграват с трудът им. Мисля че живее в страна, в която всеки си изказва
мението, така че като не ти харесва темата я подмини просто, но се запитай защо няма тема мобио мошенници а има smspay мошенници и отдолу коментари :
минавай на мобио, махай се от тези и разни такива. Явно всички други освен вашият екип са прости.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Според мен нещо бъркаш тотално, чел ли си че получаваш процент от оборота. Започни оттам -- тези 400 лв откъде ги изчисли?
После понеже съм им потребител от 2009-та и съм запознат с особеностите, ще ти кажа къде грешиш.

А къде учиш математика не го споменавай, ако се окажа прав къде ти е грешката, дано не съм прав .... :-D дръж се по-стегнато и по същество.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Аз пък да попитам какви са тия 400лв, какви са тия сметки и чудеса. Една уважаваща себе си фирма ще направи така, че клиентите й да получават реални статистики за това, което получават. Не си били платили сметките хората - айде бе колко хора не са си ги платили? Направете си системата така, че да показва крайна печалба за клиента.
 

Горе