Social Me Workshop #8 - Какво мислите, колеги?

Чудех се дали да хейтна ама заслужават :)

По принцип мислиш ли че правилно да те учат как да достигнеш до таргет маркета си (до таргетираните си посетители) хора който не са достигнали до таргет маркета си :D :lol: това мисля че показателно говори за колко ги бива

и да не кажа никой че говоря само за нас и за това хейтвам :clap: ама нито при нас нито в Сърченджинса, нито в Уеб-туриста нито в Бгдев няма една рекламка медиино партньорсто нещо... а това са сайтвете в който са 95% от собствениците на сайтове... ако кажат че е насочено към другите 5% ами значи не си струва щом не е насочено към хората от тези форуми....
 
Последно редактирано от модератор:
Има шанс това да е за нубита, и реално IT специалистите да не са им таргета, а некви хора, които не отбират въобще. Примерно на нас едва ли ще каже нещо ново. :)

И тук има нубита, но явно другаде си ги търсят. :) В медийните партньори се открива и към коя аудитория са насочени. IWoman бате, няма какво да говорим нататък. :)
 
От: Social Me Workshop #8 - Какво мислите, колеги?

Ами да ти кажа аз получих имейл от тях с такива параметри директно във входящи:
-----------
from: Social Me Workshop [email protected] via eb06.emailsparkle.com
to: [email protected]
date: Tue, Mar 20, 2012 at 3:04 PM
subject: Маркетинг и реклама в социалните мрежи
mailed-by: b.eb06.emailsparkle.com
signed-by: eb06.emailsparkle.com
----------

Не знам дали е показател за спам, но целевата аудотирия в мое лица са улучили точно между очите
 
никой не казва че не са уцелили през другиоте си маркетингови канали ... въпроса е колко е умно да урежеш канал даващ ти достъп до 95 процента от пазарати

а медиините пратньорства не са с пари обикновенно да кажеш че им е скъпо
 
От: Social Me Workshop #8 - Какво мислите, колеги?

Пълен ташак :) Разни wanna-be "експерти" обясняват що е то лайк бутонче и за какво се ползва :) И си се интервюират взаимно по блоговете си и си изнасят лекции един на друг :D
 
От: Social Me Workshop #8 - Какво мислите, колеги?

Не ташак, а два ташака. Какво ще ми кажат, което и сам не мога да прочета? Темата е "SOCIAL ME WORKSHOP #8 • The New Facebook Pages".

Не мисля, че един средноинтелигентен човек занимаващ се с фейсбук би проявил каквото и да е било желание да ходи да си губи времето с подобни прояви. Нищо лично към организаторите, но според мен най-големият учител и практиката (четенето също помага) :arrow:
 
От: Social Me Workshop #8 - Какво мислите, колеги?

Да, демек това.

Ален Попович – Новите Фейсбук страници и тенденции в маркетинга чрез социални медии

Евгени Йорданов – Лекция за Сигурността в Интернет

Бисер Вълов – Digital PR & Viral Marketing техники в социалните мрежи

Дискусионен панел – Проблеми и решения от опитът на участниците

Те това им е програмата :)
 
От: Social Me Workshop #8 - Какво мислите, колеги?

Пълен ташак :) Разни wanna-be "експерти" обясняват що е то лайк бутонче и за какво се ползва :) И си се интервюират взаимно по блоговете си и си изнасят лекции един на друг :D
абе я си цъкайте по международните сайтчета и не се занимавайте с глупости. лектори мектори, оня с гепиме може да дава лекции или другия с хотфайла. всичко останало е дрън дрън от хора без много успехи. :)
 
От: Social Me Workshop #8 - Какво мислите, колеги?

Бате, сипи им още малко храница :lol:

chris-georgiev.jpg

Тоя ми е любимият лектор :D
 

Горе