Търся: Social media споделяния / Linkbuilding / Писане и преводи

PavelAndreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
31   0   0
Привет, във връзка с проект, който съм стартирал вече, търся следните услуги:

1. Social media споделяния - или по-точно споделяния на постове във facebook и instagram. Може да ми предлагате споделяния и от профили, и от страници. Интересува ме цена за:
- Споделяне на пост във фейсбук от профили - лв/бр за n на брой профила
- Споделяне на пост във фейсбук страница - лв/бр споделяне
- Споделяне на стори във фейсбук - лв/бр споделяне и за n броя от профили
- Споделяне на пост в инстаграм - лв/бр споделяне
- Споделяне на стори в инстаграм - лв/бр споделяне
Задължително ми изпратете - профилите, за да ги видя, информация за аудиторията им. Ако са страници - рийч, аудотирия и линк към страницата, същото и за instagram.

Ново: Може и групи за същата услуга! Най-вече рефионални (за различни градове).

2. Linkbuilding - търся линкбилдинг в сайтове с DA:30+ и PA:30+ или близки. Интересуват ме трафика им, аудиторията и от къде идва трафика (гугъл,фейсбук,иг и тн). Пускайте ми информация за сайтовете и цена за:
- Линк по определена дума в съществуваща статия - лв/бр линк
- Линк + написване на статия - лв/бр
- Линк и статията да е от мен - лв/бр

3. Писане на статии и преводи от английски - пускайте ми портфолио и цена за писане на статия лв/500 думи и превод от английски лв/500 думи.

4. Likejacking от БГ сайтове с трафик.
 
Последно редактирано:
Мога да предложа уникална услуга . Разполагам с екип от реални хора които могат да осигурят всякакъв тип дейности във фейсбук с техните реални и лични профили.
 
Мога да предложа уникална услуга . Разполагам с екип от реални хора които могат да осигурят всякакъв тип дейности във фейсбук с техните реални и лични профили.
Бях ти писал преди време, но каза че не се занимаваш. Пусни ми с какво можем да се сработим спрямо обявата ми.
 

Горе