Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

От: Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

Ти какво умееш ? Нормално е при такава оферта да споделиш и по възможност да покажеш нещо твое.
 
От: Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

Здравейте,хора нуждая се от още 1 човек...
Който може да кодира добре темплейти от PSD към xHTML & CSS

Нуждая се от него за да отворим студио за уеб дизайн...
....
Едно е да постваш по някоя мацаница отвреме-навреме тука ама е време е да слезеш на Земята вече.

Почти всеки който знае ХТМЛ/СSS ще направи 1337 пъти по-красива и функционална страница без да се налага да отваря Фотошоп или какъвто и да е друг графичен редактор.

За какво си му ти?
 
От: Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

Абе ти проблеми ли имаш ?
Като не ти е удобрно братле не коментирай :)

Едно е да постваш по някоя мацаница отвреме-навреме тука ама е време е да слезеш на Земята вече.

Почти всеки който знае ХТМЛ/СSS ще направи 1337 пъти по-красива и функционална страница без да се налага да отваря Фотошоп или какъвто и да е друг графичен редактор.

За какво си му ти?
 
От: Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

Абе ти проблеми ли имаш ?
Като не ти е удобрно братле не коментирай :)

Чакай малко, това нали е форум, като не те кефи да коментирай хората, пусни в jobs-a една обява и няма да ти коментират. Освен това Noke е и доста прав :)
 
От: Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

това нали е форум, като не те кефи да коментирай хората, пусни в jobs-a една обява и няма да ти коментират.

Гледам че е off topic темата, иначе ако беше в пазара и има претенции да е без коментиране бих препоръчала webmasterbg форума:)
 
От: Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

Абе ти проблеми ли имаш ?
Като не ти е удобрно братле не коментирай :)
Какво "братле" си ми ти? :)
Поне наполовина на годините си ми със сигурност.
Затуй съм и толерантен към децата по принцип и гледам да не е с грубо, ама... Едно е да гледам картинките ти, друго е да видя че въобще си си помислил да ги кодираш - вече ми доде малко отгоре :)

За да можеш да правиш КОДИРУЕМИ дизайни, трябва да имаш добри (не базисни) познания по ХТМЛ/ЦСС, пък колкото повече - толкоз по-добре. Ако и от Он-пейдж СЕО отбираш, вече си направо професионалист. Остава само да се научиш да тъкмиш смислени картинки на Фотошопа...
 
От: Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

Ноке като не ти харесва не коментирай бе...

само знаете да плюете има време да се развивам...
ще видите след време ;)

Той и евентуалния ти кодър така ще има да се развива. Търсиш човек, предполагам с добри познания, но на какво отгоре ?
 
От: Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

Ноке като не ти харесва не коментирай бе...

само знаете да плюете има време да се развивам...
ще видите след време ;)

Какво ще видим след време , може би нещо гениално, сътворено дакото си играеш :)
Това че още ти се играе е обяснимо и е простено, но некултурното държание определено е притеснително .
 
От: Tрябва ми човек за кодиране на темплейти..

Не ти е времето да отваряш студио. Нито имаш опита, нито възможностите. Насоки се дават на тръгналия по правилен път.
 
Последно редактирано:

Горе