Tърся малко помощ относто Wallpaper ads banner

bgobqva.com

Member
Много бих желал да сложа на сайта си таката рекламна опция "Wallpaper banner". Търсих много информация, но така и нe успях да се справя. Системата ми е custom responsive design.

Пробвах с редакция на css, това е базовата основа :
body {
background: url(../images/bg.png ) repeat;
font-family: 'Roboto', arial, sans-serif;
font-size: 14px;
color: #606060;
position: relative;
-webkit-text-size-adjust: 100%; /* Stops Mobile Safari from auto-adjusting font-sizes */
-webkit-tap-highlight-color: rgb(255,255,158);
-webkit-text-size-adjust: 100%;
-ms-text-size-adjust: 100%;
}

Добавих и код в header.php файла и всякакви комбинации, но така и не ми се отдаде редакцията.
Но се чудех дали трябва да се допише нещо и в javаta

Ако някой ми помогне бих му подарил вип партньорсто (с визуализация и на главната страница) и безплатна топ обява за 1 месец.
 
От: Tърся малко помощ относто Wallpaper ads banner

Пари имаш ли?
 
От: Tърся малко помощ относто Wallpaper ads banner

Много бих желал да сложа на сайта си таката рекламна опция "Wallpaper banner". Търсих много информация, но така и нe успях да се справя. Системата ми е custom responsive design.

Пробвах с редакция на css, това е базовата основа :
body {
background: url(../images/bg.png ) repeat;
font-family: 'Roboto', arial, sans-serif;
font-size: 14px;
color: #606060;
position: relative;
-webkit-text-size-adjust: 100%; /* Stops Mobile Safari from auto-adjusting font-sizes */
-webkit-tap-highlight-color: rgb(255,255,158);
-webkit-text-size-adjust: 100%;
-ms-text-size-adjust: 100%;
}

Добавих и код в header.php файла и всякакви комбинации, но така и не ми се отдаде редакцията.
Но се чудех дали трябва да се допише нещо и в javаta

Ако някой ми помогне бих му подарил вип партньорсто (с визуализация и на главната страница) и безплатна топ обява за 1 месец.

Кой е сайта и какво точно искаш да направиш? Ако е просто да сложиш дадена картинка за фон на началната страница ще го направя за предложеното възнаграждения, ако искаш тази картинка да е линк и като цъкнеш да води някъде ще искам 6 месеца топ обява, ако искаш да се ротират няколко картинки и всяка с линк, тогава ще трябва да бръкнеш малко повече от вип обяви и партньорства, но все пак кажи кои е сайта :)
 
От: Tърся малко помощ относто Wallpaper ads banner

Сайта е в подписа ми. Wallper banera е за рекламна цел и ще има нужда да води към линк. Да има от двете страни активни полета с размер от 100 px до 160 px и при възможност под търсачката, прикачвам снимка за да стане ясно.Виж файлът 12397
 
От: От: Tърся малко помощ относто Wallpaper ads banner

Сайта е в подписа ми. Wallper banera е за рекламна цел и ще има нужда да води към линк. Да има от двете страни активни полета с размер от 100 px до 160 px и при възможност под търсачката, прикачвам снимка за да стане ясно.Виж файлът 12397

Качи я другаде, не се отваря..
 
От: Tърся малко помощ относто Wallpaper ads banner

имаш лично :)
 

Горе