Търся: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Здравейте Колеги,
Както се разбира от заглавието, търся човек който да може да пише грамотно и да превежда текстове от БГ <=> ЕН . Моля давайте вашите оферти на ЛС, като нека вземем базова цена на 100 думи / превод.

Предварително се извинявам, но няма да мога да отговоря на всички кандидати. Все пак ще се свържа с хората, които са ми дали сравнително добри оферти в съотношение, цена - качество. Благодаря за разбирането! Хубав ден!
 
Последно редактирано:
От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

Здравейте,

извинявам се предварително, но тъй като съм нов и с някои терминологии все още не съм запознат, имам следните въпроси.

Какво означава % уникалност?

В превода на текста който задавате имали необходимост от знания на технически EN?
 
От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

Здравей,

Видях обявата и имам интерес. Ако съм правилния човек, да говорим с подробности. Ще се радвам на сътрудничество.

Предварително благодаря за отделеното време.
 
От: От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

Здравей,

Видях обявата и имам интерес. Ако съм правилния човек, да говорим с подробности. Ще се радвам на сътрудничество.

Предварително благодаря за отделеното време.

Здравей,
Те подробностите засега ги пише в началото на темата... Пиши на ЛС, дай своята оферта и ако ме устройва, ще ти пиша с подробности! Благодаря! :)
 
От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

Разгледай моята тема по повода.

Благодаря. Оферти приемам само на ЛС, но все пак прегледах и твоята оферта. Ще я имам предвид! Хубава вечер!
 
От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

Ако случайно търсите и 3-ти човек,свържете с мен на скайп -utopia_riddle
 
От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

Ако офертата все още е валидна, моля да ми пишете на лично. Предлагам качествен и бърз превод.
 
От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

@Linda Veil , @Yordanka, здравейте!
Благодаря за проявения интерес, но за момента съм намерил необходимите хора. Все пак това не пречи да ми пишете на ЛС и да оставите вашите оферти и имейл за връзка, евентуално ако някой от хората ми се откаже или обемът на работата тръгне нагоре! Желая ви приятна вечер и успешна нова седмица!
 
От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

Здравейте, видях обявата Ви за преводач от английски на български и обратното. Бих желала да кандидатствам. Завърших тази година бакалавърска степен, специалност "Английска филология" в ЮЗУ Неофит Рилски и сега ще продължа следването си. Ще уча магистратура, за да надградя знанията си за преводач.

Приятен и успешен ден!
 
От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

Здравейте, видях обявата Ви за преводач от английски на български и обратното. Бих желала да кандидатствам. Завърших тази година бакалавърска степен, специалност "Английска филология" в ЮЗУ Неофит Рилски и сега ще продължа следването си. Ще уча магистратура, за да надградя знанията си за преводач.

Приятен и успешен ден!

Здравейте, към момента съм набрал необходимия брой хора и благодаря за проявения интерес! Ако желаете оставете ваши данни за контакт на ЛС и евентуална оферта! Хубав ден!
 
От: Tърся човек с добър английски за преводи от БГ <=> ЕН (дългосрочно)

Благодаря Ви за бързия отговор, тъй като съм нова във форума и не бях прочела, че сте намерили необходимите хора.

Лека вечер
 

Горе