TECHN.ORG VIP - Специално за Predpriemach Потребителите!

Cybertack

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Споменах ви за TECHN.ORG VIP сайта който създадох, ясен ми е българския манталитет и съм сигурен, че много потребители ще скочат като ужилени като разберат, че услугата е платена :)

Но предлагането е от мен а отказа от вас, демек аз съм си свършил моята част :)

Както и да е и без това сайта е създаден предимно за чужденци но реших да предложа и на вас :)

Както вече споменах това е сайт който е направен за да събира на едно място книги, скриптове и т.н които в момена се продават в интернет пространството. За сега има 391 продукта разделени на 7 категории, а те са както следва: Digital Point Products, E-Books, Forex, SEO Tools, Traffic Secrets 2.0, Wholesale Traffic System, WSO Products

Последните 10 продукта са тук: http://feedproxy.google.com/technorg

Това е от мен :) останалото зависи напълно от вас...

За сега специалната цена за Потребителите на Predpriemach е $9.99, сайта не е пуснат официално и за това ви предлагам тази преференциална цена.

Давам ви гаранция, че ще сте доволни от съдържанието на сайта.

Та който иска да се регистрира просто да отиде в http://techn.org долу под login box'а има линк "Register", кликва на него създава си акаунт, проверява пощата за парола и веднага след логина ще бъде препратен към PayPal за да извърши плащането, след това цялото съдържание е в ръцете ви за 30 дни, след това ако искате пак знаете как :)

Моля не се стеснявайте да коментирате!
 
От: TECHN.ORG VIP - Специално за Predpriemach Потребителите!

пожелавам ти успех с начинанието
$9.99 еднократно ли е
 
От: TECHN.ORG VIP - Специално за Predpriemach Потребителите!

Хубаво а който няма акаунд във пей пал?
 
От: TECHN.ORG VIP - Специално за Predpriemach Потребителите!

Ами за сега само пейпал ако потръгне идеята ще си заслужава отделянето на време за правене на допълнителни платежни средства.. Все пак ако има желаещи които са на ePay или каквото и да е родно да ми пише на ЛС, ще го направим manual :)
 

Горе