TextMarket стартира конкурс - 50 лева

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
TextMarket стартира конкурс. Авторът, който е написал най-много статии за продажба в борсата за един месец ще получи парична награда в размер на 50 лева.

Условия на конкурса:
  • Срок - 10.10.14 - 10.11.14;
  • Награда - 50 лева;
  • Минимална дължина на статията - 300 думи;

:!: Моля, имайте предвид, че всички статии ще бъдат проверявани предварително и за уникалност!
 
Последно редактирано:
От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

Демек, ако ти си написала 50 статий за един месец, получаваш награда 50 лв, а ако някой написал 49, нищо не получава?
Пък и 50 лева не е ли малко ? И по-принцип много съм се чудил, защо труда на копирайтъри е толкова низко платен, все пак това е съдержание на сайта.
 
От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

Въпрос: Статиите ще си се продават ли от автора? Или става въпрос да се напишат за сайта?
 
От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

Колеги, става въпрос за статиите, които ще се продават в борсата, тоест тази награда е поощрителна, така че тя е отделна.
 
От: От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

Демек, ако ти си написала 50 статий за един месец, получаваш награда 50 лв, а ако някой написал 49, нищо не получава?
Пък и 50 лева не е ли малко ? И по-принцип много съм се чудил, защо труда на копирайтъри е толкова низко платен, все пак това е съдержание на сайта.

И защо труда на копирайтърите да е низко платен? Всеки сам определя, на какви цени да продава и няма, нито горна граница, нито долна. Това е личен избор.
 
От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

lglgl - нещо не си разбрал. Статиите които напишеш можеш да ги продаваш. Ако щеш напиши не 50, а 150 статии, ще продадеш колкото се харесат от купувачите, а наградата е + на твоите статии, които ще продадеш.
 
От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

lglgl - нещо не си разбрал. Статиите които напишеш можеш да ги продаваш. Ако щеш напиши не 50, а 150 статии, ще продадеш колкото се харесат от купувачите, а наградата е + на твоите статии, които ще продадеш.
Да схванах :oops: Еми успех на копирайтъри :)
 
От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

Колеги, става въпрос за статиите, които ще се продават в борсата, тоест тази награда е поощрителна, така че тя е отделна.

А, супер. Така си и помислих, но българска черта - да попитам все пак. :D

Едно предложение: Ще е хубаво да има някаква класация "Топ автори" или нещо от сорта, за да може да се следи примерно кой има най-много статии, кой е качил най-много - > winner от последния месец и т.н. :)

Това е добра идея. Поздравления.
 
От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

А, супер. Така си и помислих, но българска черта - да попитам все пак. :D

Едно предложение: Ще е хубаво да има някаква класация "Топ автори" или нещо от сорта, за да може да се следи примерно кой има най-много статии, кой е качил най-много - > winner от последния месец и т.н. :)

Това е добра идея. Поздравления.

Благодаря. Да, това също ще бъде направено, но от другия месец. ;)
 
От: От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

Демек, ако ти си написала 50 статий за един месец, получаваш награда 50 лв, а ако някой написал 49, нищо не получава?
Пък и 50 лева не е ли малко ? И по-принцип много съм се чудил, защо труда на копирайтъри е толкова низко платен, все пак това е съдержание на сайта.

Защото за този правопис поне аз няма да дам и 1 лев. СЕДЕМ грешки на два реда. Или повече, не знам - в момента е почти 5 АМ и вече заспивам пред екрана.
 
Последно редактирано:
От: От: От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

И защо труда на копирайтърите да е низко платен? Всеки сам определя, на какви цени да продава и няма, нито горна граница, нито долна. Това е личен избор.

Ползвай поне spell checker.
 
От: От: От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

В другата тема писах но не ме отрази и пак да питам, за да поръчам статия трябва ли задължително да се вписва само от посочените теми?
 
От: От: От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

В другата тема писах но не ме отрази и пак да питам, за да поръчам статия трябва ли задължително да се вписва само от посочените теми?

Съжалявам, пропуснала съм коментара ви. Не, това не е задължително, тоест могат да се правят индивидуални поръчки на различни теми. След като сте ни изпратили информация за статиите, ние ще ви пуснем обратно оферта, в която е посочена цената и срока за изпълнение на задачата.
 
От: TextMarket стартира конкурс - 50 лева

Наградата е получена, всичко е точно.
 

Горе