Themes

DarthVader

New Member
Някой може ли да ме посъветва как да редактирам и създавам нови теми (темплейти) за WordPress и Open Cart ...
нещо от сорта на Dream Wever ... с CSS ite може ли да се настрои да редактираш видимо дизайна на темата ?
 
От: Themes

Нещо не те разбрах ... Искаш да създаваш собствени теми или да редактираш вече създадена тема от друг човек?

При редактирането вградената функция на WordPress за редактиране би могла да ти бъде полезна но също така всичко зависи от това какво искаш да промениш може да ти се наложи да използваш HTML, CSS, jQuery библиотеката и т.н.
При създаването на нова тема тук вече идва HTML, CSS, PHP, jQuery както и доза въображение с Adobe Photoshop.

[URL="http://code.tutsplus.com/series/making-the-perfect-wordpress-theme--wp-33987"press-the]Прегледай това[/URL]
 
От: Themes

Здравейте колеги, ще задам тук въпроса си за Visual Composer... Темата ми е Goliath и използвам Visual Composer, само че е пиратски и след последният му ъпдейт се бъгна и сега се чудя с какво друго мога да редактирам началната страница... от настройките не мога да добавям други модули с джади без него. Виждам, че и тук има негативни мнения за този плъгин. Бихте ли ми препоръчали вариант?
 
От: Themes

Здравейте колеги, ще задам тук въпроса си за Visual Composer... Темата ми е Goliath и използвам Visual Composer, само че е пиратски и след последният му ъпдейт се бъгна и сега се чудя с какво друго мога да редактирам началната страница... от настройките не мога да добавям други модули с джади без него. Виждам, че и тук има негативни мнения за този плъгин. Бихте ли ми препоръчали вариант?

Добавката е страхотна, не знам кой има негативни мнения за него. Както и да, пиши на лично да ти пратя, последната версия, ако искаш разбира се.
Имам я купена.
 
Последно редактирано:

Горе