TyranoSEOrus REX

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0
seo.jpg
 
Последно редактирано:
От: TyranoSEOrus REX

Отново голяма браво за офертата.Ако имах парите не бих се замислил да пробвам :) Успех!А на поръчалите - споделете резултата.
 
От: TyranoSEOrus REX

faq.png





Какво се иска от мен - описания, статии, заглавия..
Не! Само URL-а на сайта и ключовите думи, за които търсите класиране.

Една и съща статия ли се ползва за всички събмити?
Не! На базата на ключовите думи ще бъдат генерирани различни статии за Уики-събмитите, Артикъл Директориите, ПДФ документите, и Web 2.0 Сателитите - всички те ще бъдат с 60-92% гарантирана изходна уникалност в спин формат.

Мога ли аз да предоставя статиите и описанията за социалките?
Да, ако предпочитате.

Акаунтите от Социалните медии на реални хора ли са?
Използваните акаунти са на активни профили с редовна активност в социалните мрежи. Всички използват различни IP адреси и не могат да бъдат разграничени от тези на реален човек.

ФБ харесванията за страницата на сайта ще останат ли?
Да, минимум 90% ще останат гарантирано като перманентни лайкове.

Мога ли аз да предоставя Видеото за видео сайтовете?
Да, ако така предпочитате. Допустимият размер е до 50МВ.

Безопасно ли е това за сайта ми?
Да, разнообразието от линкове и строгата времева последователност, които се спазват гарантират безопасността на сайта за Пингвина.

Само ключови думи ли ще ползват за линковете?
Не! С цел оптимално качество линковете ще бъдат разнообразени с LSI и Generic ключови думи. За 3д тиер линковете ще се ползват САМО дженерик кл.думи и фрази - естествено, може да пожаете друго - в такъв случай ще е според както предпочетете.

Отговорите с линкове в Yahoo Answers ше се запазят ли?
Често въпросите и отговорите биват изтривани от модераторите. Ще направим всичко възможно вашите да са максимално натурални и да останат. Особено застрашени са сайтове, свързани с Money, Loans, Medicine

Мога ли да поръчам само елемент от схемата, да речем Социалните сигнали?
Може, но ще ви излезе по- скъпо. Ако имате такива въпроси - свържете се с мен на ЛС.

Сайтът ми ще излезе ли на първа позиция?
Никой не може да го гарантира - това зависи от конкретната ниша и вашата конкуренция. При все това схемата е разработена така, че да бъде максимално ефективна. По принцип би трябвало сайт от средноконкурентните ниши да излезе на първа страница до месец.

Сайтът ми е нов - да ползвам ли услугата?
Препоръчително е сайтът да има поне 6 месеца история. За някой типове сайтове като новинарските например, това не е необходимо, но за сайтовете от тип блог - е силно препоръчително.

Може ли работата да се удължи за повече от 15 дни?
Би могло, ако считате че ще е по- полезно за сайта ви.

Тази услуга може ли да бъде абонаментна?
Да, обмислям такъв вариант.

Исам да стана риселър! Възможно ли е?
Да, на тези, които желаят да препродават услугата ще предоставя рекламните елементи на езика, на който пожелят, или ще направя минисайт безплатно - като предпочитат. Цената няма да бъде по-висока за тях, напротив - ако генерират повече продажби - ще получат и отстъпки!
 
Последно редактирано:
От: TyranoSEOrus REX

Току-що получих мейл за ъпдейт на сходна СЕО услуга и не се въздържах да направя паралел с Тиранозавъра:

  • Ако разгледате техният Про-пакет, ще установите, че тук получавате поне 4 пъти повече от всичко на 4 пъти по- ниска цена! + ..много повече екстри
  • В моят пакет отстъстват линковете от профили, което е продиктувано от твърде ниското качество на последните като източник след последните ъпдейти - особено ИЗПОЛЗВАНЕТО ИМ в ПОДОБНО КОЛИЧЕСТВО.
  • Не съм включил Туитовете, тъй като последните не се индексират от октомври миналата година - всичко, което се очаква да получите от тях е някакъв трафик, но не и от използваните за СЕО в този случай.
  • За сметка на това ще получите висококачествени .еду и дуфолоу линкове, Yahoo Answers и Регистрация в Директории с висок ПР.
  • Web 2.0 сателитите съм ограничил, за да се запази по- голяма уникалност на изходните статии, като за сметка на това са включени гарантирано одобрени статии от Директориите за статии.
  • В техният пакет изобщо отстъства Видео маркетинга, който е ключов в съвременната оптимизация.

Освен на потенциалните клиенти на услугата, искам да обърна внимание на евентуалните риселъри - за колко бихте могли да препродавате тази услуга - цена от 279 би била СИЛНО КОНКУРЕНТНА, което би значело да получавате $200 на клиент ..без да правите нищо :)
 
От: TyranoSEOrus REX

Услугата е супер, ама не за бг. Ако можеш да я пуснеш я bhw, я нещо друго ще избиеш рибата. LukaB може да си позволи такива цени, защото има много добро изградено име. Лошото е че и аз не правя нищо в момента, още на предишните услуги имах идея за ресел.
 
От: TyranoSEOrus REX

Интересно ми е дали статиите са четими и в кои артикъл директории се публикуват.

Иначе поздравления за тази и останалите ти презентации - харесват ми, като визия.
 
От: TyranoSEOrus REX

Статиите са добри за 2нд тиер обекти, правят се на познатия скрейп-спин-спун принцип. Дай ми някакви ключови думи и ще ти пратя примерна статия. Скоро ще разширя услугата със Супер - сателити, които ще съдържат по 10-20 заредени оптимизирани статии, които ще се публикуват през ден.
Статиите се пращат до множество директории за статии, докато се постигне резултат от 20 публикувани /и множество очакващи модерация/ статии. В момента това обикновено изисква събмит до 2-3 000 директории.
 
От: TyranoSEOrus REX

Днес получих отчета за поръчаната услуга, доста е подробен и все още не съм го разгледал изцяло, но мога да кажа че резултатите в класирането и трафика на сайта са добри предвид, че е в една от най-трудните ниши. Също така предполагам, че ще продължат в положителна насока и за в бъдеще, тъй като услугата беше завършена изцяло в края на тази седмица.
Колегата е голям професионалист и е много коректен, така че препоръчвам услугата, цената определено си заслужава !
 
От: TyranoSEOrus REX

Сайтът, където се хостват изображенията не работи и затова офертата не се вижда.
 
От: TyranoSEOrus REX

Сайтът, където се хостват изображенията не работи и затова офертата не се вижда.

При мен всичко е ОК ?
 
От: TyranoSEOrus REX

Да, сега сайтът е онлайн.

Освен на потенциалните клиенти на услугата, искам да обърна внимание на евентуалните риселъри - за колко бихте могли да препродавате тази услуга - цена от 279 би била СИЛНО КОНКУРЕНТНА, което би значело да получавате $200 на клиент ..без да правите нищо :)

Не е точно така. Най-сложната част при печеленето от подобни услуги е намирането на клиенти. Намирането на клиенти не става "без да правите нищо".
 
От: TyranoSEOrus REX

Много съм доволен от услугата. Заслужава си парите. В скоро време ще покажа резултати.
 
От: TyranoSEOrus REX

Честито Рождество Христово!




Под елхата можете да откриете и един Тиранозавър с 20% отстъпка! ($63) -
ще го грабне заявилият първи!
 

Горе