Tyxo се срина - заместител?

arcsales

Active Member
Тиксото се срина. Нещо го бъзикат цял ден.
Има ли еквивалент, който бихме могли да ползваме при бъдещи проблеми?
Тъкмо днес се чудих...от къде тиксото прави пари и прави ли пари въобще?
 
Защо говориш глупости! Хората ти написаха, че в края на деня ще работи, както и стана.
 
Аз не си помня мейла на акаунта там, до сега съм влизал само с едно име и парола, сега искат мейл. а не мога да го намеря какъв е бил... оказа се, че имам регистриран друг мейл, логнах се, а нямам никакви "тракери" регистрирани. Изпробвах сумати мейли, да видя от кой съм се регистрирал, никой няма освен един, в който няма нищо...
 
Аз не си помня мейла на акаунта там, до сега съм влизал само с едно име и парола, сега искат мейл. а не мога да го намеря какъв е бил... оказа се, че имам регистриран друг мейл, логнах се, а нямам никакви "тракери" регистрирани. Изпробвах сумати мейли, да видя от кой съм се регистрирал, никой няма освен един, в който няма нищо...

И на мен това ми е проблемът. ???
 
Аз тъкмо се мъча да вляза.
Какво ще стане ако тиксото се бъгне за постоянно тъй като не виждам от къде печелят пари може в даден момент да решат просто да си го закрият. И тогава?
 
Аз не си помня мейла на акаунта там, до сега съм влизал само с едно име и парола, сега искат мейл. а не мога да го намеря какъв е бил... оказа се, че имам регистриран друг мейл, логнах се, а нямам никакви "тракери" регистрирани. Изпробвах сумати мейли, да видя от кой съм се регистрирал, никой няма освен един, в който няма нищо...
Не са ли прехвърлили всички детайли и входа да става и с мейл и с юзър? Хм, странно. Това ще им е голям проблем, ако не го оправят. ;)
 
Не са ли прехвърлили всички детайли и входа да става и с мейл и с юзър? Хм, странно. Това ще им е голям проблем, ако не го оправят. ;)

Един час си играя, всякакви врътки правя, да видя какво що се случва, без успех, накрая им писах мейл, ама едва ли някой ще отговори в близките седмици... Иначе, там където се логнах, много е бавен интерфейса... днес е счупен ден за статистиката, нито адсенс нито tyxo...
 
Аналитикс е прекрасен и показва в пъти повече инфо обаче е тромав и информацията е разхвърляна.
Тиксото е по-скоро за моментно следене, а аналитикс дава голяма дълбочина и започва да те боли главата от него :D
 
На мен статистиките на новото tyxo нещо ми се струват много завишени - дава с 300 посещения повече от аналитикса за вчера. По едно време показваше, че и над 200 човека са онлайн, което, за съжаление, не е вярно.
 
Аз лично не ползвам аналитикс, тромав, не ми допада.
Старото тиксо много повече ми харесваше.
Имаше % спрямо вчера трафика, беше на едно място всичко, сега малко и те са го разхвърляли ми се струва.
По-сложно са го направили.
Хората обичат опростени броячи..

Драснах им един имейл да ги питам дали ще има това с % спрямо вчерашния ден.

П.С. Аз им писах на имейла, защото не знаех, кой ми е мейла, те ми ресетнаха паролата и аз я смених и всичко заработи ОК.
 
Аз им писах и ми отговориха много бързо, но ми отговориха това, което вече направих, да си ресетна паролата. Интересното, че след като им писах единия сайт ми се появи, но им писах, къде аджеба са ми другите сайтове, но няма отговор още... допадат ми новите екстеншъни, много искам да ги пробвам.
 

Горе