ultrabook загрява ли?

a4kata

Member
Имам няколко бексик въпроса относно ултрабуковете. Понеже до сега съм нямъл такъв искам да попитам имат ли проблеми с загряването, трябва ли да се почистват като обикновенните лаптопи на всеки 6-12 месеца ? Като цяло повечето са 13.3 инча, което ми е малко искам да е поне 15.6, а с този размер на екрана са доста малко ориентирал съм се към hp envy 6, но не знам колко са надежни, някакви впечатления ?
 
От: ultrabook загрява ли?

Колкото по малко, толкова повече топли... Няма как на нещо толкова тънко да сложат нормално охлаждане. По добре си вземи нормален лаптоп (ако ти пречи теглото, това е единствената причина да си вземеш ултрабоок).
 
От: ultrabook загрява ли?

Ултрабук 15"... нене...

Загряват разбира се. Бих ти препоръчал MacBook Air 11", но вземи версия със 8рам.
 
От: ultrabook загрява ли?

13" е бизнес класа лаптоп, обикновено до 3кг. са моделите, ако намериш с метален корпус няма да прегрява вътрешно, 15,6" са ширпотреба, макбук пък е лигавщина.
 
От: ultrabook загрява ли?

Като цяло под 15.6 не мисля да падам. Ултрабук защото е голяма гъзария да е толкова тънко, иначе нямам проблем с теглото и носенето. А ултрабуковете на 15.6 са доста редки затова реших да попитам като цяло няма да го натоварвам много. А трябва ли да се почистват регуларно както обикновенните ноутбукове?
 
От: ultrabook загрява ли?

Аз моят докато го ползвам замръзва!
Хайде сега сериозно, кажи какво ще ползваш на този лаптоп, после с какви параметри точно ще си избереш машина; за да може да ти дадем някакъв съвет/насока.
 

Горе