Здравейте на всички. От известно време се занимавам с проект наречен " Не Бъди Посредствен". Това e канал във Vbox7. Ето и линк за него: https://www.vbox7.com/user:ne_budi_posredstve. Ако отделите минутка да погледнете някое видео ще видите, че съдържанието на видеате е качествено, интересно и стойностно. Но не получава никаква гледаемост. Оптимизирам тагове и всичко. Писах за значката AVT. Те ми препращат 2 пъти условията. Без да ми кажат нищо. Най-малкото защо не получавам значката. Та въпросът ми е как мога да популяризирам канала и да получа значката. Благодаря ви предварително за отговорите и отделеното време ^^
 
Имаш 2 видеа, отделно vbox е най-пропадналия сайт, пускай си видеата в ютуб и си гради социални канали във фейсбуук и туитър. Във вбокс7 админите си правят канали с 1 видео или няколко крадени тип автор за да си слагат реклами на тях, като последното на което попаднах беше "skriti_kameri" потребител с 3 видеа, и на първо място го бутат от топ40, и са му сложили автор, която се дава само за авторски клипове, а неговите взети от тубата. Не се занимавай със вбокс, там 35 от 40 видеа в топ40 са на НОВА ТВ, откакто го купиха го съсипаха тотално.
 
И като ги качи в утубе какво? Аз примерно как ще разбера, че ги е качил? Ако са ми интересни, ще ги гледам независимо къде са качени :)

Причините за неуспеха са две:
- аудиторията (във вбокс се гледат главно смешни неща и музика - т.е. това е видео вариантът на фейсБОКЛУК). В ютуб има повече хора от тези които ти трябват, но малко от тях биха гледали подобни видеа.
- качеството на съдържанието
 
Ако са ми интересни, ще ги гледам независимо къде са качени :)

Как ще разбереш, че са интересни като не са популяризирани тогава и няма да достигнат до теб? Нали човекът точно това пита?
 
По принцип хората, които не са посредствени или които биха искали да не са такива - работят и нямат време за видео! Ако това което говориш във видеата го представиш в текстов вариант, тогава мисля че ще имаш много по-голям успех. Заетите хора могат да прегледат за 1-2 минути две страници текст, но няма да им се отдаде да прегледат за 2-3 минути примерно 20 минутно видео.
 
По принцип хората, които не са посредствени или които биха искали да не са такива - работят и нямат време за видео!

Това за мен е доста несериозно твърдение. Искаш да кажеш, че никой от успелите хора не гледа видеа, телевизия и тн., а работи 24/7? Греда.
 

Горе